Şimdi Ara

Windows 10 LTSB & LTSC sürümü (Performans için) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
709
Cevap
45
Favori
154.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yine böyle bir topicte paylaşıldı, Windows forumundaki ltsc ile ilgili konuların son mesajlarına bakıverin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2021 için kalıcı lisanslamak için bir araç varmı?

• Arkadaş bir site vardi Windows iso larina guncellemerini ekleyip o sekil indiriyorduk aklina gelen varmi ben unuttum. bu arada ltsc 2021 benim pc de 2019 a gore yavas kaldi.Geri 2019 kurcam.Elinde guncellestirmeleri ekli 2019 ltsc olan varsa paylasirsa sevinirim @MRT_ hocamin linkleri slinmis.Guncelleme ekli olan.

• ltrg kullanıcısına yanıt

• zn_volkan Z kullanıcısına yanıt

Teşekkürler,birde güncelleme yaparken 21H2 olmaz İnşallah.Onu engelleyebilirsem.sorunum hallolacak.

Güncelleme yaparsanız 21H2 olur diye düşünüyorum, bunun için @MRT_ kardeşimiz birine tarif etmişti nasıl yapılacağını ama Windows tarafında topiclerin son bir kaç mesajına bakmanızı öneririm

Banada tarif ettide caps atmis.Attigi caps bi programama ait.Yoksa windows Servislere mi tam anlayamadim.Valla ltsc 2019 da 8 saniye bilemedin 12 saniyede acilan windows 32 saniyeye cikti herseyim ayni ayarlar vs.21H2 neye bulasmissa beter etmis.Hata LTSB kurmayi bile düşünüyorum oyun vs ile isim yok pc ssd 8 de ram var tepkileri iyi versin yeter ama 21H2 berbat.

• Bir yerde hata yapmış olabilirsiniz, bakınız ben de 21H2 yüklü ve 12 saniyede açılıyor, şimdiye kadar çoğu windows sürümünü yükleyip bir iki hafta sonra direk düşüren ben, gayet memnun kaldığım bir sürüm buldum, tabi bu donanıma ve bilgisayarın modeline göre değişkenlik gösterebilir. i5 7200u işlemci var makinemde.

Windows 10 LTSB & LTSC sürümü (Performans için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 30 Kasım 2021; 20:11:37 >

Anladim hocam.Valla tum guncellemeleri yapip.kurulumu btirdim ayni Bidahaki formata guncelleme yaptirmiycam.Update i kokden silecem komutla.Bide oyle deneyim Guncelleme yapinca kafayi yiyor bu windows. 7 yi o kadar ozluyorumki su 10 a biturlu kanim isinmadi.

Ben de hiç güncelleme yapmıyorum, zaten günlük kullanım için yetiyor, siliyorum güncelleme servisini sc delete wuauserv ile.

Gerçekten güncelleme yapınca sapıtıyor

Merhaba kardeş, sc delete wuauserv ile güncelleme silme/kapatma yarifi varmı?

Bende yapmak istiyorum 8 ram cihaz indirme yaparken başka bir işlem yapmak sıkıntı oluyor.

AMD Ryzen 3 1200

win 10 Home single Lang 1904

• al_sancakTR A kullanıcısına yanıt

Merhaba, başlata cmd yazıp sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırınız, ardından sc delete wuauserv yazıp entere basınız, işlem bu kadar.

• Benim laptopda 21H2 olan LTSC biraz yavas kalıyor.
    1809 olan LTSC nin en güncel haliyle tr olarak nerden indirebilirim bileniniz varmi ?

• @zn_volkan 'ın yukarda size verdiği link en güncel halidir.

• MRT_ kullanıcısına yanıt

Tamamdir hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 2 Ocak 2022; 13:50:19 >

TEŞEKKÜR EDERİM

• al_sancakTR A kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın.

• kuasudba kullanıcısına yanıt

bununla son paylaşılan sürümü lisansladım arkadaşlar

• cemrek kullanıcısına yanıt

Neyle???

Edit: Tamam anlasildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 8 Ocak 2022; 12:35:41 >
  • Selam ben LTSB 1607 indireceğim. Bir tane link buldum TR ama Esd dosyası ile iniyor. Orjinal mi değil mi bakarsanız sevinirim. Esd dosyasını ISO dosyasına dönüştürüp kullansam sıkıntı çıkarır mı? Link: http://b1.download.windowsupdate.com/d/updt/2016/07/14393.0.160715-1616.rs1_release_cliententerprise_vol_x64fre_tr-tr_4070b4a0e280d56ecaceb9eb7f8baa5f9449c39f.esd (Yeni gizli pencerede aç yapıp sol üstten sayfayı yenilirseniz iniyor)

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.