Şimdi Ara

Windows 10 iso dosyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben lisanslı 7 ultimate kullanıcısıyım windows 7 kurup 10a yükseltiyorum fakat temiz kurulum yapmak istiyorum nasıl yaparım?

Windows 10un iso dosyasını alıp usbye yazdırıp biostan atabilir miyim? Atabilirsem nasıl iso dosyasını elde ederim.

Son olarak bu şekilde lisansım gider mi veya beni nasıl tanıyacak temiz kurulum sonrası?

• bende merakla bu sorunun cevabını bekliyorum

pc deki lisanslı 8.1 in üzerine rezerve ile aldığım Windows 10 u yükledim
    şu anda gayet güzel çalışıyor ilerde pc me format atma durumu icap ederse
    malum recoverydeki gizli win.8 yüklenecek fabrika ayarları
    peki ben yine win 10 u yükleyebilirmiyim yeniden rezerveden yada başka
    bir cd usb den yüklersem nasıl yedeklerim usb ye yada cd ye
    teşekkürler
  • https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleEinstein -- 3 Ağustos 2015; 17:50:06 >
  • Yasal Windows 7 keyinin Windows 10'a taşınması için yükseltme yapman şart. Bir kez yükseltme yaptıktan sonra artık Windows 7 ultimate keyi, Windows 10 pro keyi olarak
    geçerli olacak. Bundan sonra istersen temiz kurulum yapabilirsin. Yükseltme yapmadan temiz kurulum yaparsan keyi kabul etmez. Temiz kurulum için microsoftun iso indirme aracını kullanabilirsin.

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtyper

Yasal Windows 7 keyinin Windows 10'a taşınması için yükseltme yapman şart. Bir kez yükseltme yaptıktan sonra artık Windows 7 ultimate keyi, Windows 10 pro keyi olarak
    geçerli olacak. Bundan sonra istersen temiz kurulum yapabilirsin. Yükseltme yapmadan temiz kurulum yaparsan keyi kabul etmez. Temiz kurulum için microsoftun iso indirme aracını kullanabilirsin.

Hocam yani şimdi bu sitedenhttps://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Uygun olanı indirdikten sonra yükseltme yaptığımızda ürün kodu aynı şekilde windows10 a taşınacak ve orjinalliğini koruyacak.

Bizden bir ürün kodu felan istemeyecek yani dimi ?

• ynsemre1 kullanıcısına yanıt
    aynen öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

bende merakla bu sorunun cevabını bekliyorum

pc deki lisanslı 8.1 in üzerine rezerve ile aldığım Windows 10 u yükledim
    şu anda gayet güzel çalışıyor ilerde pc me format atma durumu icap ederse
    malum recoverydeki gizli win.8 yüklenecek fabrika ayarları
    peki ben yine win 10 u yükleyebilirmiyim yeniden rezerveden yada başka
    bir cd usb den yüklersem nasıl yedeklerim usb ye yada cd ye
    teşekkürler

Hocam bende bugün fabrika ayarlarına döndüm win10 kasıyodu biraz, formattan sonra 8 yüklendi. Mağazadan 8.1 e geçip tool aracılığıyla 10 A yükseltcem

Ama galiba 8 üzerinden de oluyor, sabah ola hayrola diyerek sabah kalktığımda deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quppas kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın
    Bende bugün 8.1 e geri dönmek istedim maalesef dönemezsiniz dedi dosyalar silinmiş
    Tabi ben denemek için yaptım win on gayet güzel çalışıyor

Demekki senin yaptığın gibi direk recoveryden fabrika ayarlarına yani win 8 e formatlayıp
    Daha sonra 8.1 e yükseltip daha sonrada iso dan flaşh belleğe yüklediğim 3 gb lik windows 10 a
    Yükselticeğiz sırasıyla böyle oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtyper

Yasal Windows 7 keyinin Windows 10'a taşınması için yükseltme yapman şart. Bir kez yükseltme yaptıktan sonra artık Windows 7 ultimate keyi, Windows 10 pro keyi olarak

Yanlış bilgilendirme yapmayalım windows 10 yukselttikten sonra artık key ile işimiz yok sıfırdan kurulumda otomatik etkinlesiyor windows 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Çok sağolasın
    Bende bugün 8.1 e geri dönmek istedim maalesef dönemezsiniz dedi dosyalar silinmiş
    Tabi ben denemek için yaptım win on gayet güzel çalışıyor

Demekki senin yaptığın gibi direk recoveryden fabrika ayarlarına yani win 8 e formatlayıp
    Daha sonra 8.1 e yükseltip daha sonrada iso dan flaşh belleğe yüklediğim 3 gb lik windows 10 a
    Yükselticeğiz sırasıyla böyle oluyor

hocam şu siteden tool u indirdimhttps://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

programı açtığım da bana;

Ne yapmak istiyorsunuz?

- Bu bilgisayarı şimdi yükselt

- Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur

ben şimdi yükselt seçeneğini seçtim. Şu an windows 10 indiriliyor yazıyor %10 indirdi. Ek olarak daha 8.1 e yükseltmedim hala win 8 deyim indirme bitsin bakalım direk geçecek mi editlerim

Edit: direk win10 a geçiş yaptım temiz kurulum yaptım bakalım şimdi nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quppas -- 4 Ağustos 2015; 14:02:17 >

• quppas kullanıcısına yanıt
    Ben o şekilde windows on un yedeğini tools ile iso yaparak
    Flaşh belleğe yükledim zaten 3 gb yer tutuyor
    Bundan sonra birşey oldumu direk fabrika ayarlarına dönerek win.8 e
    Daha sonra flaşh belleği takarak 10 a yükselticem
    Hiç key mey istemiycek update yapar gibi yükselticek iso yla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bende flaş belleğe çekecektim lakin ürün anahtarında sorun olabilir endişesiyle normal yükseltme yaptım eğer bir sıkıntı olmuyorsa bende flaşa çekeyim bulunsun el altında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.