Şimdi Ara

Windows 10 Ekran Kartı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Windows 10 enterprise aldım . Ama ekran kartımı görmüyor. Driveride yükledim ama donanım algılanmadı diyor . Yardım m m
    . ••Ndivia GT 220 32 bit ••
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bi yardım edin lütfen
  • Ekran kartı driver'ını aygıt yöneticisinden yüklemeyi dener misiniz ? Ben onboard kart için link verilmesini bekliyorum intel in sitesinden. sizin kartında sürücüsünü aygıt yöneticisinden yüklemeyi deneyin mutlaka sorununuz hallolacaktır. Bilgisayarıma sağ tık özellikler/ aygıt yöneticisi/ görüntü bağdaştırıcıları/ ekran kartının üzerine sağ tık sürücü yazılımını güncelleştir /üstteki seçenek sürücü yazılımını otomatik olarak ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: walterwhite9

Acillll●●●●●●
    Arkadaşlar Windows 10 enterprise aldım . Ama ekran kartımı görmüyor. Driveride yükledim ama donanım algılanmadı diyor . Yardım m m
    . ••Ndivia GT 220 32 bit ••

Windows 10 a göre yüklediğine emin misin ?
  • NVIDIA has been working closely with Microsoft on the development of Windows 10 and DirectX 12. Coinciding with the arrival of Windows 10, this Game Ready driver includes the latest tweaks, bug fixes, and optimizations to ensure you have the best possible gaming experience.

BURDA NE DİYOR
  • Windows 10da henüz çözülemeyen bir sorun var yüksek performans ekran kartı kuruluysa önce onboard ekran kartını görüyor ve GPU değişimi yapmıyor. Nvidia ve Microsoft ile yaptığım görüşmelerde çözüm bulamadılar fakat bugün denediğim yöntem çözüm oldu. Onboard ekran kartı sürücüsünü kaldırın>Yüksek performans ekran kartının son güncellemesini yükleyin>yeniden başlatın sorun çözülüyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.