Şimdi Ara

Windows 10 Driver Uyumsuzluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo ideapad Z580 bilgisayarım var.Windows 10 ilk çıktığı zaman kurdum herşey düzgün tıkırında çalışıyordu.Sonra başlat menüsü vb. şeyler açılmamaya başladı sağ tık tuşu çalışmamaya
    başladı.Format attım.Problemlerin çoğu düzeldi fakat yenileri çıktı.Bilgisayar için chipset driverlerını yüklüyorum hiç bir hata vermiyor fakat bilgisayarda bi yavaşlık var.Lenovonun solution center
    adlı yazlımı var.Bununla bilgisayardaki problemleri tarattığınız zaman cihpset driverını yüklü olarak görmüyor.Defalarca format attım ama Windows 10'u ilk yüklediğim zamanki performansı
    alamıyorum..Bilgisayar için driverlar en son Windows 8.1 64 bit'e kadar verilmiş.Şu ana kadar hep temiz kurulum yaptım.Chipset sorunu nasıl çözebilirim?

Lenovo Solution Center'e ait rapor txt belgesini de ekledim
    https://www.dropbox.com/s/q1u2vmt4c2zwjdh/output635879578842433749.txt?dl=0

• Hocam pek yardımcı olamam sanırım ama bir yakınım da lenovonun bir laptopunu aldı yakın zamanda ve W10 yükseltmesi yaptığımızda saçma sapan hatalar vesaire çıktı. Söyleyeyim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle pn nizin sitesinden markası modeli olarak windows 10 uyumlu realtek lan çipset vs vs driverları indirin sonra windows 10 dvd nizi takıp fiski biçimlendirip kurun.Biosunuzuda güncelleyin belki sorununuz çözülür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.