Şimdi Ara

windows 10 da vpn sürekli vpn hatası alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Umarım doğru yere açmışımdır,beyler işletim sistemi windows 10 olan pc de 1 haftadır vpn kullanamıyorum daha önce operanın kendi vpn kullanıyordum ancak bir haftadır o açık olduğunda bırakın free gezinmeyi hiçbir yere giremez oldum kapanınca normal oluyor,neyse sonra crome için opera için vpn eklentileri kurdum ama onları da çalıştırdığımda sörf sıfırlanıyor ne zaman kapasam düzeliyor sonrasında hotspot kurdum onda da aynı ip değiştirdim nafile kısacası ne zaman bir vpn açılsa internette haram oluyor,bunun nedeni güvenlik duvarımıdır diye düşünüyorum ama win 10 da o ayarları nasıl yaparım bilemiyorum,bir de aklımda hotspotun bir sürümünü kaldırmıştım ondan kalan ayarlar ya da kalıntılar vs olabilirmi diye geçti hatta onu kurarken host dosyasında bir değişlik yapmıştım sanırım emin değilim bi el atın şu işe

• yokmu yardımcı olacak kimse
  • Ultrasurf var onu denermisin Free
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizikserkan

Ultrasurf var onu denermisin Free

hiçbir program ya da eklenti tepki vermiyor hangi birini açarsam açayım sörf sıfırlanıyor
  • sana tavsiyem dinlersen pptp denen vpn tarızını araştır kur yoksa sonuç alamazsın.
    ondanda ayar yaparsan işte misal 1-2 ip verir onlarla sörf yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazımbey -- 16 Şubat 2018; 22:25:30 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.