Şimdi Ara

Windows 10 Beni de Pes Ettirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1999 yılından beri yeni çıkan her türlü işletim sistemini beta sürümünden itibaren kullanan beni bile, artık Windows 10 pişman etmiştir. Ben ki artık vistanın bile daha iyi olduğunu düşünmeye başladım.

Yaş itibariyle artık bilgisayar ile eskisi kadar sürekli ve detaylı birlikte olamamak ile beraber, günlük yapılan internet gezileri sırasındaki yavaşlığa bir süredir (eski bilgisayarlarıma göre çok yavaş olmasına rağmen) kabul edilebilir bakıyordum. Ancak dün yıllar öncesinin oyunu cs1.5 i yıllar sonra bi arkadaşımın iki el atalım demesiyle birlikte karşıma çıkan manzara beni pes ettirdi. İnanılmaz bir şekilde kasma, mouse a tıklayınca ateş etmeme, silah değiştirince durma falan beni bu sistemden nefret ettirdi.

Yanlış anlamayın, kasan sistem i5 5200, 8gb ram, 2gb nvidia harici ekran kartı.
    Tamam laptopların oyun için olmadığını biliyorum ama biz bu cs yi p4 bilgisayarda oynardık ya..
    Lisans olaylarından dolayı 7 ye dönmekte istemiyorum, ayrıca performansı çok iyi olsa da artık görselliği çok eski kalacaktır diye düşünüyorum.

Varsa bi yol gösterici çok memnun olurum.

Herkese iyi günler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhba

maalesef windows 10 ile birlikte driverlarda çakışmalar oldugu için donmalalar yaşanmaktadır siz önerim nvidia denetim masasını kaldırın ve NVİDİA nın eksi sürücüsüne geri dönün sorun düzelecektir ama oyun oynadıgını için fps düşmeleri olur umarım ya nvidia ya da microsoft bu uyumsuzlugu giderecek bir güncelleştirme çıkarır sizin gibi binlerce kişi madur size önerim nvidia ile iletişime geçin sizin gibi binlerce kişi geri dönüş yaptıgında bu sorunu çözeceklerdir

windows 10 donma ve porformans sorunlarını giderme hızlandırma :https://www.youtube.com/watch?v=JbzhnFjHHgE

oyunlarda FPS artırma ve donma sorunları :https://www.youtube.com/watch?v=PdHJfvgdiyo

kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• cevap için teşekkürler, deneyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.