Şimdi Ara

WİNDOWS 10 BAŞLAT MENÜSÜ SORUNU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
43.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Klontho

Merhaba arkadaşlar windows 10 'a bilgisayarımı güncelledim her şey normal kullanıyordum geçenlerde bilgisayarı açtığımda başlat menüsü tepki vermiyor ve başlat menüsünün yanındaki arama yeri de gitti yardımlarınızı bekliyorum
     WİNDOWS 10 BAŞLAT MENÜSÜ SORUNU

sorunu çözdüm hocam bildirimleri kapatınca çalışmıyor. kapalıysa açık konuma getirmeniz yeterli diğerleri kapalı olabilir.

• bildirimlere nasıl girebilirim?
  • Windows 10 geliştirilme aşamasındadır. Hata vermesi normaldir.
  • bendede var arada donuyor tepki vermiyor sonra düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://answers.microsoft.com/tr-tr/insider/forum/insider_wintp-insider_desktop/ba%C5%9Flat-men%C3%BCs%C3%BC-ve-ekran-kart%C4%B1/35570fa9-ef74-47cc-8fcd-949dc1d6cd71
    çözüm burada denemekte fayda var bence sorunun ana kaynağı vga driver sorunu bende intel+ati mesela sizlerdede çift değiştirilebilir ekran kartı varsa sorunun nedeni bu olamalı
  • Yükseltme olarak kurduysanız doğal olarak daha sıkıntılı oluyor.
  • aynı sorun bende de var sürüm 10074 bi öncekindede vardı çözen varmı acaba
  • 10022 itibariyle hayatımıza girmiş olan sorundur.9xxx serisi buildlerde yoktu
  • sebebi defenderi kaldırmanızdan ya da uac kapatmış olmanızdan ya da kayıt defteri ayarlarıyla oynamış olmanızdır.Adamlar her türlü güncellemeyi istek dışı kesinlikle yüklüyorlar.Saçma sapan bir durum bu.İstemediğimiz güncellemeleri zorla yüklemek zorunda değiliz.
  • Windows 10 Pro Build 10240 X64 Turkce RTM aynı problemler var malesef..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

Windows 10 Pro Build 10240 X64 Turkce RTM aynı problemler var malesef..!

Evet bu sorun arada bende de oluyor. Yarın gelecek sürümde umarım bu tür problemler olmaz.
  • bendede aynı sorun vardı ben düzelttim hesap ayaları değiştirden hesap değiştirirseniz düzeliyor
  • baskan1 B kullanıcısına yanıt
    biraz daha detay verebilir misiniz
  • Ciddi soyluyorum Allah belalarını versın.. Boyle hatamı olur? Gece pc dosya ındırıyor... Sabah kalktım pc resmen sapıtmıs... Baslat cubugu, arama butonu, bıldırım cubugu hıc bırı calısmıyor... Ulan madem bu tıp hatalar devam edıyor.. Fınal surumu dıye nıye yayınlıyorsun? Sadece cubase programında 50 den fazla ortalama 10 - 30gb arası program yuklemem gerekıyor... Nereden baksan 2 - 3 gunumu alıyor... Format atmak yenı bır ısletım sıstemıne gecmek zaten ıskence... Bırde boyle sorunlu ısletım sıstemıne gecırıyorlar...
  • Benim başlat menum böyle win 10 pro kurun

• Biraz konu dışı olacak ama Chromeda youtubeden video izlerken filan kasmalar oluyor mu?
  • bende de oldu bu olay.sadece başlat değil hiç bir metro arayüzlü program çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: encuni

Benim başlat menum böyle win 10 pro kurun

Ama bizim bar böyle şefaf degil nedne ola bilir
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: encuni

denedim slayt gösterisinde işe yaramıyor fARKLI RENK OLUYOR
    BİRDE BAŞLAT MENÜSÜ KAYBOLDU ACILMIYOR METRO ARAYÜZÜ ACILIYOR DİREK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 4 Ağustos 2015; 23:37:11 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.