Şimdi Ara

Win7 Bütün Sürümleri Nasıl Görebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Windows7 Home Basic kullanıyorum. Dizüstüne format atmak için torrentten indirdim ancak o da İngilizce çıktı ve indirdiğim sürümde dil pekti yükleyemiyorsun, günleştirme sonunda da olmuyor. Şimdi ben de tekrar format atıp WİN7 Ultimate çevirmek istiyorum ancak bütün sürümleri göremiyorum. Ei.cfg isimli bir dosyayı bulup silmem isteniyor ama indirdiğim dosyayı poweriso ile açıyorum ama öyle bir dosya yok. cfg uzantılı sadece setup.cfg var. Acaba tüm sürümleri görmek için ne yapabilirim? İndirdiğim dosya boyutu 3.11 GB. Tekrar indirmek uzun sürecek.

• işletim sisteminiz home basic olduğu içim açılmıyor ultimate olması gerekiyor bahsettiğiniz olayın olması için

windows uptade'den bulamazsanız forumlarda mevcut windows 7 x64 turkçe yama diye ararsanız manuel kurulum yaparak halledebilirsiniz
  • bende de home basic var orjinal ama cdsi yok win7 home basic cd si bulup format atsam laptopun arkasındaki serialla orjinal yapılabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilbilge_11

bende de home basic var orjinal ama cdsi yok win7 home basic cd si bulup format atsam laptopun arkasındaki serialla orjinal yapılabilir mi

elbette.
  • bilg öğretmni bir arkadaş olur ama riskli demişti yani o sekil cd lerde bazı dosyalar olmuyormuş ve bilg kabul etmiyormuş dedi

birde home basic nereden bulabilirim bilg istesem veya asusu arayıp orj cd sini istesem olurmu( bir ark hp vardı ben arayıp istedim işletim sistemini değiştirdik şimdi lapotop arz veriyor dedim orj yok ne yapacaz dedim ve orj cd gönderdiler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilbilge_11

bilg öğretmni bir arkadaş olur ama riskli demişti yani o sekil cd lerde bazı dosyalar olmuyormuş ve bilg kabul etmiyormuş dedi

birde home basic nereden bulabilirim bilg istesem veya asusu arayıp orj cd sini istesem olurmu( bir ark hp vardı ben arayıp istedim işletim sistemini değiştirdik şimdi lapotop arz veriyor dedim orj yok ne yapacaz dedim ve orj cd gönderdiler)

internetten indirmiş olduğunuz win 7 format diskini yükleme için kullanabilirsiniz.daha sonra telefon ile aktivasyon seçeneğini seçip,laptopunuzun altındaki key i girdiğinizde orijinal olarak kullanabiliyorsunuz,forumda bilgiler mevcut aratırsanız bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.