Şimdi Ara

WİN XP PRO 64 BİT EDİTİONU KURDUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sürücüler daha beta aşamasında.şimdilik kurup kullanmaya gerek yok bence.
  • Bende bir arkadaştan winxp pro 64x kurdum ilk olarak hesap makinesinden 100.000in n! sonucunu kaç saniyede yapacağına baktım sonuç iki katı 32bitte 90sn 64bitte 45sn sürdü ekran kartının driverini indirdim
    64bit catalist fakat kurmadı neden olabilir farcry kurmuştum fakat denemeye imkan olmadı.birde internet explorer 32bit birde 64bit diye iki adet var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 28 Nisan 2005, 21:08:26 >
  • internete girmede sorun yaşıyorum. herhalde ethernet kartı driverından kaynaklanan bir sorun var. aynı anda ancak 1 tane web sayfasını açabiliyorum nedense. sürücüler beta olduğu içinmi acaba. birde bendeki 64 bit xp final sürümümü bilmiyorum. herhangi bir şeyde yazmıyor. 2003 versiyon diye bir yazı var sadece. final sürümü olup olmadığını nasıl anlarız peki. bilen varmı? valla iyi performansı olursa ve driver sorunuda olmazsa winxp 64 bit editionu satın alırım. zaten winxp pro var üstünede fazla bir şey istemiyorlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.kaya -- 28 Nisan 2005, 21:25:37 >
  • en_windows_xp_professional_x64.iso diye aratabilirsiniz paylaşım programlarında bu fulll 558.62 mb dosya boyutu. herkese kolay gelsin.
  • bende kurdum, geri sildim, evolation olduğu için klavye özellikleri felan yoktu, 64 bitlik exporer 32ye göre daha hızlı.

mesela temporary internet filestan dosya çağırması bile hızlı, hissediyosunuz
    32 bitlik programlarda pek değişiklik olmaz, hatta aynısı olur, seneye 64 bitlik programlar türeyince anları<z hızını.

64 bit forever ;)
  • bekleyelim ve görelim
    ,
    bu arada AMD ve İntel ' in 64 bit performanslarının karşılaştırması nasıl olacak acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.