Şimdi Ara

WİN 98 YÜKLÜ P3 TE DONMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bizim ufaklık için eski pc mi çalıştırdım rahatca kırabilsin :) diye pc çalışıyor ama özellikle en basit çocuk oyunlarında bilepc donuyor ve restart atarak yeniden başlatıyorum 64mb ram var ne yapabiliriz acaba teşekkürler şimdiden pc yi çöpe at diyenler olabilir onun dışında bir çözüm arıyorum ekrankartı onbord p3 550

• çok ısınıyordur oyun esnasında , sıcaklıları bi kontrol et önce
  • Ram çok az. üstelik birde 100 Mhz ise, oyunları kaldırmaz.
    Sanıyorum RAM SD ramdır.
    16 chipli ve 133 mhz lik bir 128 Mb. bile bulsan işi çözersin sanıyrum.
    bide işlemci ve fanı tozluysa, elektrik süpürgesiyle bi temizle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi messire -- 25 Mart 2009; 7:15:24 >
  • bende ram kaynaklı olduğunu düşünüyorum artı olarak ob ekran kartın var bide 64 mb ramın bu donma normal bence
  • ÖNCELİKLE BU KADAR HIZLI YANIT BEKLEMİYORDUM TEŞEKKÜRLER
    İLK OLARAK TOZ TEMİZLİĞİNE BAŞLADIM BAYAĞI BİR KİR ÇIKTI KULLANMAYA KULLANMAYA NORMAL TABİİ..) RAM OLAYI BENİMDE AKLIMA YATTI GİBİ BİR TANIDIKTA VARDI ESKİ BİTANE.... OLMAZSA YİNE FORUMDAN ELİNDE RAM OLAN ARKADAŞLAR MESAJ ÇEKMİŞLER SAOLSINLAR TEMİN EDECEM HERHALDE
    BU ARADA PC KONUSUNDA ACEMİ OLDUĞUMU SÖYLEMEDİM PC NİN ATEŞİNİ FİLAN ÖLÇMEYİ BİLMİYORUM..) SMTSRLN
    RAM OLARAK MESSİRENİN DEDİĞİ GİBİ 133 MHZ 128 MB İNŞALLAH ÇÖZER
    DEDİĞİM GİBİ ÇOCUK TAM GEÇİŞ ZAMANIN DA BASİT OYUNLARI OYNASA YETECEK BİR SENE SONRA ZATEN KENDİSİ BELLİ OYUNLARI İSTEYECEK DOLAYISIYLA BİZİM PC ÇÖPE
  • 128 MB RAM TAKTIM SORUN DEVAM EDİYOR.......
  • Micro xp kurmanı tavsiye ederim bende p3 990 mhz 128 mb pc var rahat çalıştırıyo
  • wın xp dışında sorun yaratacak nelere bakabilirim acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.