Şimdi Ara

Win 7 siyah ekran sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Win 7 fare geliyor oynuyor siyah ekran geliyor güvenli mod komut sistemi dahil hepsi siyah sistem geri yükleme de kapalıymış sorun da bulamıyor windows win 7 cd si de bozulmuş galiba yardım

• Sorununuzu daha düzgün bir şekilde anlatır mısınız? Windows 7 mi kurmaya çalışıyorsunuz? Güvenli moda girmeye mi? Anlaşılamıyor.
  • Hiç bir şey kurmuyorum bilgisayarı açıyorum ve hoşgeldiniz yazısı yerine siyah ekran geliyor
  • 1 haftadır xp den giriyorum hala cevap yok anlayanlar için tekrar anlatıyım hoş geldiniz yazısı çıkmıyor fare geliyor ama oynuyor da ctrl alt delete çalışmıyor güvenli modda da aynı şekilde hiç bir şey gelmiyor formattan başka çare yok galiba

Bu arada teknik yardım bitmiş
  • Bilgisayarın açılışında f8 tuşu ile Güvenli mod ekranının olduğu ekranda en son iyi yapılandırma ile çalıştırı seçip win7 açmayı deneyin. Olmuyorsa elinizdeki cd de bozuk ise bir bilgisayarcıdan win7 cdsi temin edip verilerinizi yedekleyerek yeniden kurulum yapabilirsiniz.
  • Format CD'inizi takın ve Onarma ekranına gelin. Başlangıç Kurtarma (Startup Repair) yapın, olmadığı takdirde ( Command Prompt ) Komut İstemi'ne gelen komut satırına "bootrec /fixboot" yazıp ENTER'a basın. İşlem bitince "bootrec /fixmbr" yazıp tekrar ENTER'a basın...

Win 7 siyah ekran sorunu

@krstarica , alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alperen02 -- 18 Ocak 2013; 20:10:21 >
  • Sağolun deniyorum Bu arada küçük bir sorum var hiç bir dvd de bilgisayar donmazken win 7 dvd si taktığımda donuyor nedeni ne olabilir
  • Ne yazık ki bir değişme olmadı o zaman başka bir dvd bulmam lazım xp ye de ısınmaya başladım ama

Sistem geri yükleme de kapalıymış zaten

Yüklediğim bir programla alakası varsa ve sistem geri yükleme de kapalıysa geçmişe gitmenin bir yolu olmadığına göre son çare yine format
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.