Şimdi Ara

Win 7 'Publishing Product Information' sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Windows 7 Ultimate (x64) kullanıyorum. Adobe CS5 Master Collection kurarken hatayla karşılaşıyorum, kurulum %0'dayken hata veriyor ve kapanıyor. Kurulumda Microsoft_VC90_CRT_x86'yı kurmaya çalışırken hata alıyorum, yani bu dosyayı kuramıyor. Daha sonra Adobe'nin kurulum dosyasının içinde bu dosyayı bulup kurmaya çalıştım, bu kez dosya %99'a kadar yüklendi; ancak %1'lik kısım, "Publishing Product Information" ibaresiyle takıldı. 5-10 dakika bekleyince "Error 1935" hatasını verdi. Aynı olay Visual C++ 2008 kurarken de oluyor. "Publishing Product Information" ibaresinin olduğu her kurulumda hata alıyorum.
    Google'da araştırma yaptım, bunun sonucunda registryi Ccleaner ve TuneUp ile temizledim defrag ettim. Microsoft Fixit'i denedim. Regeditte "RegistrySizeLimit" adlı bir girdi oluşturdum. Hiçbiri bir işe yaramadı. Komut istemiyle sfc /scannow yazıp sistem dosyalarını taramayı denedim, orada da hata aldım (Windows Kaynak Koruması onarım hizmetini başlatamadı). Başka bir yerde "windows özelliklerini aç veya kapat"tan bazı özelliklerin değiştirilmesi yazıyordu, benim windowsumda oraya girince bomboş bir liste çıkıyor. Hizmetlerden "Windows Modül Yükleyicisi"ni başlat dediğimde ise "Hata 126: Belirtilen Modül Bulunamadı" hatasını alıyorum. İnternette yaptığım hiçbir araştırma sonuç vermedi. Lütfen yardım edin. Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnDeaD55 -- 10 Temmuz 2011; 23:51:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.