Şimdi Ara

Win 7 Başlat Simgeleri // Ve Anlatımı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
4
Favori
40.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soulcubee

Windows 7 Start Button v 2.0 çıktı

http://www.deviantart.com/download/153001999/Win_7_Start_Button_Changer_2_0_by_Kishan_Bagaria.zip
  • Ekledim ilk mesaja

• Arkdaşlar
    http://www.deviantart.com/download/153001999/Win_7_Start_Button_Changer_2_0_by_Kishan_Bagaria.zip

bunu indirdim kurdum resim yukledim sonra ilk once bşlat çubugum gitti sonra oturum kapatıp açim dedim ekran simsiyah ne yapabilirim
    bi görev yöneticisini acabildim ctrl atl del'den napabilirim görev yöneticisinden sistemi geri alabilirmyiiz ?
  • Görev yöneticisine girip üstte Dosya menüsünden yeni görev çalıştıra tıkla.Sonra açılan çalıştır penceresine msconfig yazıp tamama bas.Ardından açılan pencereden araçlar sekmesine gir.Orda sistem geri yüklemeyi seçip başlatma seçeneğine tıklayarak sistemi önceki bir tarihe geri alabilirsin..
  • aLcat[R]az Saol İşe yaradı teşşekkürler Niye böyle bişi olduki ama ya onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RfLex.

aLcat[R]az Saol İşe yaradı teşşekkürler Niye böyle bişi olduki ama ya onu anlamadım

Start Orb'u değiştirirken Explorer.exe dosyasında değişiklik yapılıyo.Büyük bir ihtimalle Start Orb'u değiştirirken bir hata oluştu ve hata oluştuğu için Explorer.exe'yi çalıştıramadı.Haliylede Windows arayüzü açılmadı.
  • Tekrar olursa görev yöneticisinden yeni görevden start değiştirme programını aç orda restore original explorer var ona tıklarsan orjinal ayarlarına geri döner
  • ilk gittiginsw onu yapmayı denedım ama geri getirmedi zaten programı acarken bi hata veriyodu ben devam deneyip denemiştim ondan oldu geralde
  • Yönetici olarak çalıştırmazsan hata veriyo program
  • Teşekkürler , diğeri hata veriyodu bide bunu deniyim
  • Saol EstrEmO..
    İnş. Drop Shadow hatası düzeltilmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Teşekkürler , diğeri hata veriyodu bide bunu deniyim

Buda shadow da hata veriyor merak etme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Teşekkürler , diğeri hata veriyodu bide bunu deniyim

Buda shadow da hata veriyor merak etme :)

O zaman ne diye yeni versiyon çıkarmış ki adam.İnsan yeni versiyon çıkarıyosa eski versiyondaki hataları düzeltip öyle yeni versiyon çıkarır..
  • Evet bundada hata verio :(
  • Windows 7 Skull Orb by ~Rnettv
     Win 7 Başlat Simgeleri // Ve Anlatımı

Download

Windows 7 LOL orb by ~Fownie
     Win 7 Başlat Simgeleri // Ve Anlatımı

Download

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 10 Nisan 2010; 13:19:11 >

• bir çok soru sormuşsun. explorer.exe ve explorerframe.dll dosyaları için take ownership eklentisine sahip olman gerekli onunla bu değişikliği yapabilirsin. PRogramda bir sorun var tekrar indirmeyi dene aklıma başka bir şey gelmiyor... birde anlatımın karışık olduğu için anladığım kadarı ile cevap yazdım...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.