Şimdi Ara

WİLT CHAMBERLAİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Prime döneminde bir Wilt''inin in şu anki Cavs'a geldiğini hayal edin. Ligin gidişatı nasıl değişirdi? Katılmayabilirsiniz ama eskinin pota altını süpüren "dozer" tipi pivotlarının tartışmasız en dominantı ve en güçlüsü bu adamdı diye düşünüyorum. Bu oyuncuyu bire birde savunmak günümüzde mümkün mü yoksa eskiden olduğu gibi ikili-üçlü sıkıştırmalar mı gerekirdi? Daha yazardım konunun gidişatına göre devam ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• efsanevi bir oyuncu hala kırlmayan 55 ribuand 100 sayılık rekorunu kıramadılar bir kobe branyt yaklaşmıştı ama konuya gelirsek 1960-1970 li yıların basketbolu günümüz basketbolunu karşılaştırmak dogru degil
    şimdiki nba izliyorum 3 adımda basket yapıyorlar 24 saniyeyi tam süresi bile oyunculara sanki çokmuş süre gibi geliyor yoksa banamı öyle geliyor.60lı yıllarda dogru düzgün parke yoktu tabi teknoloji fazla gelişmemişdi spor salonlarında ya bugun ( şut koçun var,ribuand koçun var,kişisel destek koçun var,fizik kuvetlendirme koçun var,) 60-70 yıllarında bunların eminim bir çogu yoktu basketbol son 5-6 yılda çok ileri düzeyde bir ivme daha kaydetti ( Hız-Güç_atletizim) hızın yoksa hele hele atletizim yoksa parkede adamı söndürürler eskiden basketbolun nesimi güzeldi diye sorarsan bana göre lakers ve boston son şampiyonluk mücadeleri asla o tadı bana şuan hiç bir nba takımları tad vermedi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.