Şimdi Ara

wii fit cd si ayrımı satılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni kutusunda bir wii fit alınca ... pal wii fit cd si içinden çıkmıyor mu..

yoksa ayrıca ücretli.. ayrımı satılıyor..

wii fit alanlar cevaplarsa sevinirim..

• standart Wiifit kutusunda oyun diski de çıkar... Yani Wii Balance Board + WiiFit disc şeklinde settir satılanlar... türkiyeden alırsan da evet wiifit diski PAL olur :)
  • teşekürler.. gittigidiyor da sordum.satıcı chipli makinede çalışıyor. orjinal cd alman gerek dedi..

o yüzden sordum. demekki onlar cd siz ..yada pal değil..yada başka birşey..

ben de acaba cd ayrımı satılıyor diye soru sordum.. gittigidiyorda cd siz satıyorlar..

sağolun..
  • amerikadan yada japonyadan getirmişlerdir... onlarla NTSC disk çıktığı için PAL makinada board çalışsada disk çalışmaz...
  • selam,
    bende konsolu kanadadan getirip istanbulda kırdırdım.
    cahilce wii fit i mediamarktan aldım. ve çalıştıramıyorum.
    cd de PAL yazılı.

fit board ile kosolu senkronize etmemn gereken ekran gelmiyor konsol takılıp kalıyor . yardımcı olur musunuz?
  • demek istediklerini tam anlamasam da yardımcı olmaya çalışiym... boardla wii'yi oyundan değil kırmızı düğmelerle senkronize ediyorsun... sonra oyuna girdiğinde bir noktada boardu bağlayın diyor, sadece boarddaki düğmeye basarak bağlanıyorsun...

hangi aşamada ne yaparak takıldığını daha açık söylersen belki bişi diyebilirim ama bir tahminim de kırdırdım dediğin yer düzgün bir çip takmamıştır, o yüzden pal disk çalışmıyordur...
  • selam,
    wii kanadadan geldi, istanbulda kalkedonda kırdırdım.
    turkiyeden aldığım wii fit cd sinde PAL yazılı. kurulumda, dediğin gibi kırmızı düğmeler ile senkronize edeceğim ama öncesinde board u ilk kez kullanacağım için user data file create ekranı çıkması gerekiyor(manuel de bu şekilde yazılı) o ekran çıkmıyor. kırmızı düğmeler ile senkronizasyon yapıyorum ama işe yaramıyor.

söylediğin gibi kırdırma sorunlu olabilir.
  • Merhaba,

Benim WII PAL ve Amerika'dan Wii Fit hediye geldi. Wii Fit NTSC. Eger PAL Wii Fit diskini NTSC ile degistirmek isteyen olursa, bana yazabilir.

Taner
  • eaglesworld ve tanerci tam tencere kapak konumundasınız... bence yapın bi değişiklik
  • selam,
    tanerci mailine cevap verdim. değişebiliriz.
  • selamlar, pal ve ntsc oyunları değiştik. bendeki çalışıyor:) teşekkürler taner, teşekkürler donanım haber :)
  • Bendeki de calisiyor.
    Tesekkurler,
  • herkes mutlu ne guzel
  • Arkadaşlar Amerika'dan NTSC wii getirdim. Bugün Mediamarkt'dan Wii Fit Balance Board aldım. İçindeki CD PAL çalışmayacak onu biliyorum fakat Balance Board'u senkron etmeye çalışıyorum üzerindeki power ışığı yanıp sönüyor ve sonra sürekli yanmıyor. Yani balancing Board'un da mı uyumlu olmaı gerekiyor anlamadım. Sadece yazılım uymuyor diye biliyordum.

Şimdi bunu çalıştıramazsam götürüp geri mi vereyim. Onlar da geri alır mı orasıda ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 25 Temmuz 2009; 17:09:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Arkadaşlar Amerika'dan NTSC wii getirdim. Bugün Mediamarkt'dan Wii Fit Balance Board aldım. İçindeki CD PAL çalışmayacak onu biliyorum fakat Balance Board'u senkron etmeye çalışıyorum üzerindeki power ışığı yanıp sönüyor ve sonra sürekli yanmıyor. Yani balancing Board'un da mı uyumlu olmaı gerekiyor anlamadım. Sadece yazılım uymuyor diye biliyordum.

Şimdi bunu çalıştıramazsam götürüp geri mi vereyim. Onlar da geri alır mı orasıda ayrı konu.

Selamlar,

Amerikadan getiridğiniz Wii'nin region'ı değiştirldiğinde Wii Fit board'unuz uyumlu hale getirilebilir. Bu konuda prfesyonel olarak hizmet veriyoruz. Net'te gerekli yazılımları bulup sizin de yapmanız mümkündür ancak riskli uygulamlardır. İşlemi yapacak olduğumuzda riski biz üstleniyoruz. Bilginiz olsun

• Herkese merhaba,

Bende de Türkiye'den alınmış PAL bir makine ve Amerika'dan alınmış NTSC bir WiiFit cd'si var. Eğer elinde PAL wii fit cd'si olup NTSC wii fit cd'si ile değiştirmek isteyen varsa iletişimi kurabilirsek sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.