Şimdi Ara

Wi-fi repeater/range extender tavsiyesi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır ASUS DSL-N10_C1 modem kullanıyorum; fakat bir türlü bodrum kat ve bahçede wi-fi sinyali alamadık. (Çok ender de olsa bodrum katta çok az çektiğini gördük) Modem 1. katta, giriş katında biraz çekiyor; bodrum katta wi-fi kullanılamıyor. Repeater/range extender tavsiye eder misiniz? Hangi modeli alayım? (Pahalı olmasın lütfen, zaten elimdeki modem kaç para?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 19 Eylül 2017; 21:5:53 >

• Merhaba
    Sana kullandığım bir ürünü tavsiye ederim. Everest markasının EWN-802Poe modeli. Ama kesinlikle her yerde çeker diyebi bir şey demiyorum çünkü wifi sinyalleri için hiç bir zaman kapalı alan metrajı verilemez. Şunu söyleyebilirim diğer cihazlara göre bu cihaz örnek verecek olursak çubuk antenli sıradan bir wifi cihaz belirli bir noktaya %60 sinyan gönderirken tabi bu dalgalıdır %55 %65 gibi yükselir düşer bu cihazda ise %70 sinyal aktarır ve dalgalanma bunda %1 lerde görülür çünkü paralel yassı anten in farkı budur. Bu cihaz ile sanırım sorununu çözebilirsin.
    http://www.hepsiburada.com/everest-ewn-208poe-bina-disi-uzun-mesafe-destekli-2-4ghz-300mbps-repeater-access-point-bridge-client-kablosuz-router-pm-bdtkz5848

• Ahmet.ak A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ama fiyatı bayağı tuzluymuş. Yeni modem alsam daha ucuza gelir.
  • Bu ürünü modemden bi alt katta ve 15 mt içerde bi prize koymuştum alt katın komple işini görüyordu, fiyatı da nispeten uygun. Satın alın işinizi görmezse iade edersiniz.

TP-Link TL-WA850RE 300Mbps N Kablosuz Kompakt Access Point ve Menzil Genişletici

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wa850re-300mbps-n-kablosuz-kompakt-access-point-ve-menzil-genisletici-p-BD302580

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.