Şimdi Ara

Wİ-Fİ Çocuk Kamera Yardım gerekiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aliexpress üzerinden çocuklar için bir wifi kamera aldım. Markası apleye. Malum aynı ürünün 100 farklı marka basılmış hali vardır. V12 isimli bir programla cep telefonu üzerinden evdeki internete wi-fi(kablosuz) üzerinden bağlanması gerektiği kullanım kılavuzunda yazıyor. Fakat bu programla her bağlanmayı denediğimde hata alıyorum. Farklı bir program ile denesem sonuç alabilir miyim? Ya da farklı çözüm önerilerinize açığım, şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Konunun çok uzmanı değilim ama bende de Aliexpress'den aldığım bir kamerayı kullanıyorum. Kameranızı öncelikle bir network kablosu ile modeminizin boş bir portuna bağlamalısınız. Daha sonra cep telefonunuzu aynı ağa (wifi üzerinden) bağlanmalısınız. Cep tel aplikasyonu ile kamerayı aplikasyona eklemelisiniz. Bunun için benim kullandığım aplikasyonda bir barkod okuma özelliği var. Kameranın altındaki barkodu okuttuğumda otomatik olarak ekliyor. Ekledikten sonra kameranın ayarlarına girerek gördüğü wifi sinyalinin kullanıcı adı ve şifresini kayıt ediyorum. Bunun ardından network kablosunu çıkartıyorum ve kamera wifi üzerinden çalışmaya başlamış oluyor.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir....
  • gokund G kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgiliniz için teşekkür ederim fakat kamerada tek bir giriş var o da güç alması için mini usb girişi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.