Şimdi Ara

White Cluster Günlük Rock&Metal Müzik Paylaşım Konusu (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
681
Cevap
8
Favori
11.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • metalcilerin psytrance dinlediği şehir efsanesi mi?

• Bugün bonus şarkı olsun. Oriental Progressive Rock. Çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

metalcilerin psytrance dinlediği şehir efsanesi mi?

9 yaşından beri metalciyim dinlemedim.

yani yalan.

hazır gelmişken tool'dan bi şaheser bırakalım

• Müthiş şarkı müthiş.

Bugünün şarkısı sevgili dostum Maggese'nin keşfi olan genç bir hard rock grubundan geliyor.

• Büyülü bir şarkıdır benim için
  • Aynen hocam, ve gelmiş geçmiş en sağlam aşk hikayelerinden biri bence bu albüm. Böyle müzikler paylaşılınca acayip mutlu oluyorum ya

Belki denk gelmişsindir, bu albümle beraber şöyle de bi ekstra çıktıydı:https://www.youtube.com/watch?v=fHMV7AGSXwA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73A8A7D1E -- 11 Ocak 2018; 22:39:59 >
  • Biliyorum biliyorum.

King Diamond müthiş bir konsept adamı. Çalıştığı adamlar da işinin ehli adamlar. Mercyful Fate'de ve Death'te yer almış gitaristlerden söz ediyoruz. Melodi yazımında bir numaralar.

• Thrash metal tarihinin en büyük grubu, ekstrem türlerin birçoğunun tetikleyicisi, yol göstericisi Slayer'ımız maalesef veda turnesini açıkladı. Dağılmasalardı iyiydi...
  • Uzun süreli sessizliği uzun bir listeyle bozalım.

https://open.spotify.com/user/11137725486/playlist/10rfgbzIDIuCzE76ZYGvJS?si=YtjgjND_R0acP36BL_QmiA

Prog death metal severlere gelsin.
  • Haha. Keyifli bir liste olmuş. Spotify üzerinden ilerlemen daha mantıklı aslında.

Takibini attım
  • Elasmosaurus kullanıcısına yanıt
    Spotify'ı çok nadir kullanıyorum. Bir türlü alışamadım. Ara sıra karıya kıza atmalık liste yaparken kullanıyorum daha çok.

• Şarkıları kategorilere ayırarak youtube listesi yapsan daha iyi olur aslında madem spotify kullanmıyorsun. Var mı oynatma listen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Şarkıları kategorilere ayırarak youtube listesi yapsan daha iyi olur aslında madem spotify kullanmıyorsun. Var mı oynatma listen?

Ben hep MP3 arşivimden dinliyorum. Youtube'dan da aslında nadir dinliyorum. Ancak şöyle bir durum var, istek bir konsept / tür geldiğinde ve o türe hakimsen kırmamaya gayret edip direkt o türle alakalı liste yapmaya çalışıyorum. En azından 1 saat olacak şekilde. Onu da en rahat spotify'ı açıp yapıyorum. Çoğu kişi de orayı kullanıyor zaten. Mesela üstteki Progressive Death Metal playlistini forumdan gandalff'ın ricasıyla yaptım. İsmini bile o istedi öyle. Önceki yaptığım bir listenin ismine nazire yaparak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus Zero

quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Şarkıları kategorilere ayırarak youtube listesi yapsan daha iyi olur aslında madem spotify kullanmıyorsun. Var mı oynatma listen?

Ben hep MP3 arşivimden dinliyorum. Youtube'dan da aslında nadir dinliyorum. Ancak şöyle bir durum var, istek bir konsept / tür geldiğinde ve o türe hakimsen kırmamaya gayret edip direkt o türle alakalı liste yapmaya çalışıyorum. En azından 1 saat olacak şekilde. Onu da en rahat spotify'ı açıp yapıyorum. Çoğu kişi de orayı kullanıyor zaten. Mesela üstteki Progressive Death Metal playlistini forumdan gandalff'ın ricasıyla yaptım. İsmini bile o istedi öyle. Önceki yaptığım bir listenin ismine nazire yaparak.

Hocam bana Grindcore, Deathcore, Djent listesi yapar mısın?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.