Şimdi Ara

whatsappa girmeden bildirim gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buradaki ve internetteki tüm yazıları okudum fakat çözülmedi. Telefonum xperia p. Stamina modu kapalı olduğu halde bir süre whatsapp a girmediğim zaman uygulamalar > çalışıyor sekmesinde whatsapp ın kaybolduğunu farkettim. İşlem ön belleğe alınıyor ve mesaj gelse de bildirim gelmiyorum. Tekrar whatsapp a giriş yapınca çalışmaya başlıyor ve mesajlar da gelmeye başlıyor. Yani tahmini 10dkda 1 kapanmaması için veya mesaj gelmiş mi anlamak için giriş yapmak gerekiyor. Benzer durum yaşayan ve çözebilen var mı?

whatsappa girmeden bildirim gelmiyor whatsappa girmeden bildirim gelmiyor

• Bende de benzer problem vardı. Bildirim gelmiyor ama whatsapa girince takır takır birikmiş bütün iletiler yağıyordu. İki kısımdaki ayarlara bakın. Uygulamalar-güvenlik-arka planda çalışan kısmında whatsap seçli olsun. Diğeri de pil ayarlarında ayarlar-pil-uygulamaların pil ayarları gibi sekme olmalı. Bende Xiaomi var Somy den farklıdır ama standart ayarlar bunlar kurcalarsan ulaşabilirsin. Yüklü uygulamalardan whatsap içerisinde belki bütün ayarların olduğu bir yer vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim xperia p her yere girdim çıktım ama öyle bir şey bulamadım yine de teşekkürler
  • Yav bendede var bu durum çözüm bulamadım telefonum lenovo g5s plus android 8.1 napsam çözemedim ya 1 aydır böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.