Şimdi Ara

whatsapp - yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar size aklıma takılan ilginç bir soru soracağım heralde en uygun yer burasıdır diye buraya açıyorum konuyu

yeni hat aldım eski numaramı birisi önceden engellemişti anlayacağınız gibi bir kadın tarafından engellenmiştim pek de umrumda değildi de

tekrar bana ulaşmazsa hoş olur dengesiz biri çünkü

teknik soru şu

eski numaramın whatsapp hesabı x kişisi tarafından engellendi

ben eski numaramı kapattım yeni numaramla telefonumu açtım

whatsapp a girince eski numaramın hesabı duruyordu

hesabı kapat demedim numarayı değiştir dedim

bunun sebebi dahil olduğum grup konuşmlarından beni atmayıp otomatik eklemesiydi

düşündüm ki x kişisinin whatsapp ında benim yeni numaram görülebilir mi ?

yani engellediği numara benim yeni numarama dönüşmüş olabilir mi ?

ne diyorsunuz ?

• Bence sen dahil olduğun gruplardan da numara değiştiğin için otomatikman düşersin. Yani yeni numaranı göremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: septikan

Bence sen dahil olduğun gruplardan da numara değiştiğin için otomatikman düşersin. Yani yeni numaranı göremez.

yok gruplardan düşmüyorum grupların içindeyim , sen yanlış anlamışsın heralde sorduğum soruyu
  • Üstat, grupların içindeysen ve ortak gruplarda da yer alıyorsanız yeni numaranı da görecektir o vakit.
  • quote:

Üstat, grupların içindeysen ve ortak gruplarda da yer alıyorsanız yeni numaranı da görecektir o vakit.

yok aynı grupta değildik de bu saate kadar mesaj atmadıysa görmemiştir muhtemelen :D
  • ya da duygusal olarak engellemiş ya, hala inadım inat deyip yeni numarana da yazmıyordur
  • quote:

ya da duygusal olarak engellemiş ya, hala inadım inat deyip yeni numarana da yazmıyordur

olabilir , bak senin de foruma yazdığın tüm mesajlar benim konuya yoksa sen o musun :D
  • evet o benim, adım; BAY "X"
  • bay z deseydin o olduğuna kesin inanırdım ama x dedin kaybettin :D
  • sen başta X dedin ben de ambiyans bozulmasın istedim, napim
    Tüh yaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi septikan -- 6 Şubat 2014; 19:22:29 >
  • septikan kullanıcısına yanıt
    :D üzgünüm kardeş o olma ihtimalin yok denecek kadar az :D
  • Umarım numaranı görmemiştir, sende sağlık ve sıhat içerisinde kullanırsın whatsapp ını. Hpşçakal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.