Şimdi Ara

WhatsApp Web'e şifre ile giriş özelliği geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, web uygulaması için beklenen güvenlik özelliğini beta kullanıcılarına sundu. WhatsApp’ı tarayıcıdan kullananlar, artık ekran kilidi şifresi koyabilecek. WhatsApp Web'e şifre ile giriş basit adımlarla yapılabilecek.

Ayrıca Bkz.Aynı telefonda iki WhatsApp hesabı kullanılabilecek

Yeni ekran kilidi özelliği, WhatsApp Web beta 2.2333.11 sürümünde görüldü. Ekran kilidi özelliği açıldığında, WhatsApp Web üzerinden sohbetlere erişmek için bir şifre girilmesi gerekecek. WhatsApp, kişinin seçimine göre anında, 1 dakika sonra veya 30 dakika sonra şifre girmesini isteyecek. Parolanın unutulması durumunda, WhatsApp Web’den çıkıp telefondan QR kodu taratarak yeniden giriş yapmak gerekecek. Peki, WhatsApp web nasıl şifre koyulur?

WhatsApp Web şifre koyma nasıl yapılır 📲

whatsapp web şifre ile giriş nasıl yapılır
    WhatsApp web uygulamasında açılışa şifre koymak oldukça basittir. WhatsApp Web şifreleme için aşağıdaki adımları izleyin:

1. WhatsApp Web’i açın.

2. Ayarlar’a girin.

3. Güvenlik’e tıklayın.

4. Ekran kilidi seçeneğine tıklayın.

5. Bir şifre ayarlayın ve süre seçin.

6. WhatsApp web şifre ile giriş isteyecektir.

WhatsApp Web’de açılışa şifre koyma özelliğine şu anda az sayıda beta test kullanıcı erişebiliyor.

Kaynak:https://wabetainfo.com/whatsapp-web-beta-gets-a-screen-lock-feature-to-enhance-privacy/

• "WhatsApp Web’de açılışa şifre koyma özelliğine şu anda az sayıda beta test kullanıcı erişebiliyor." bunu adımlardan önce yazarsanız biz de aranmayız deli gibi :)

• Ben Whatsapp Web şifremi unuttum ve dediğniz gibi telefondan çıkış yaptım ama hala whatsapp web şifre istiyo ne yapmalıyım :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.