Şimdi Ara

Whatsapp'ı bilgisayarda kullanma hakkında yardım edebilecek biri var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben whatsapp'ı bilgisayarda kullanmak istiyorum. İlk defa kullanacağım. Telefonum nokia c3. Telefona yeni yükledim ama bilgisayarda kullanmak istiyorum. Whatsapp web diye bir şey var ama ne yapacağımı anlamadım. Bu konularda biraz cahilim denebilir. Nasıl yapıcam bu işi? Yardım edeceklerden şimdiden Allah razı olsun. Yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın.

• telefondan whatsapp web e tıkla daha sonra pc den web.whatsapp.com a gir ve kare barkodu telefona okut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso_kara01

telefondan whatsapp web e tıkla daha sonra pc den web.whatsapp.com a gir ve kare barkodu telefona okut.

telefondan nereye gireceğimi bulamadım. whatsapp uygulamasını çalıştırdığımda whatsapp web'le alakalı hiçbir şey bulamadım. whatsapp web sitesine telefondan girdiğimde de whatsapp'ı indirin diye bir şey çıkıyor ki zaten telefonda yüklü. çıkamadım bu işin içinden. android telefon falan olsaydı daha kolay hallederdim sanırım ama nokia c3 s40 diyorlar sanırım nasıl yapacağım gerçekten anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humoral Immunity -- 11 Temmuz 2015; 2:19:39 >
  • pcden whatsapp kullanman için en iyi tavsiyem bluestacks programını indir android diğer programları da pcde kullanabilirsin bu program sayesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam whatsapp web var ona girin
    Karekod isteyecektir telefondan okutun bu ?ekilde olacaktyr ben de kullanyorum
    Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.