Şimdi Ara

WhatsApp, gruplardan sessizce ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik test ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WhatsApp, gruplardan sessizce ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik test ediyor

Meta'ya ait popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kendini geliştirmeye hızla devam ediyor. Eskiden WhatsApp grubundan ayrılmayı seçtiğinizde uygulama sohbet sırasında herkesin görebileceği bir bildirim gönderiyordu. Ancak WhatsApp artık gruplardan gönül rahatlığıyla ayrılmanızı sağlayacak bir özellik test ediyor. 

Ayrıca Bkz.WhatsApp, macOS için yeni bir masaüstü uygulaması geliştiriyor

WhatsApp gruplarından ayrılacağınız zaman sadece size ve grup yöneticisine bildirim gidecek

Eskiden gruplardan ayrılırken gruptaki herkese bildirim gidiyordu. Ve bu durumdan dolayı bazı kullanıcılar gruptan çıkmaktan tereddüt ediyordu. Ancak WhatsApp şimdilerde, kullanıcılarının bir gruptan ayrılacağı zaman sadece ayrılan kullanıcıya ve grup yöneticisine bildirim gönderen bir özelliği test ediyor.

WhatsApp, gruplardan sessizce ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik test ediyor

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere test edilen özellik kullanıcılara sunulduğu zaman, kullanıcılar gruptan ayrılırken "Sadece grup yöneticisine ve size bildirim gönderilecek." yazısının bulunduğu bir ekran karşınıza çıkacak. Henüz test aşamasında olan özelliğin yakın bir zamanda kullanıma sunulacağı da çıkan söylentiler arasında.

Kaynak:https://wabetainfo.com/whatsapp-is-working-on-silently-exit-groups/

• Whatsapp neden bu kadar telegramın gerisinden geliyor ya.
    Gerçekten ilginç bence en başta whatsappta rehbere kayıtlı olanların gözükmesi değil de kullanıcı adı gelmesi gerek,
    Herkes numarasını vermek istemiyor sonuçta.
    Telegram keşke herkesin kullandığı bir şey olsa süper olurdu ya
  • Whatsapp neden bu kadar telegramın gerisinden geliyor ya.
    Gerçekten ilginç bence en başta whatsappta rehbere kayıtlı olanların gözükmesi değil de kullanıcı adı gelmesi gerek,
    Herkes numarasını vermek istemiyor sonuçta.
    Telegram keşke herkesin kullandığı bir şey olsa süper olurdu ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ulan sıkıntı orda zaten bizim grupta herkes yönetici.Bildirim gitmesin çok mu zor 😤

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sanchez Miguel ZSUHB S kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum, tam bu sebeple WhatsApp ı destekliyorum. Telefon numarası vermeyince fake hesap dolacak. Telefon numaranı vermek istemediğin kişiyle neden iletişim kurasın ki?

• Yöneticiye de bildirim gitmesin neden gidiyor

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    İş dolayısı ile yazılı sohbetlerim çok fazla oluyor insanların direkt numarayı kayıt edip araması şahsen canımı sıkıyor.
    En azından şu özelliği getirse ona da razıyım tanıdığına numaran gözüksün,tanımadığın kullanıcı adın ile iletişime geçsin.
    Tamamen kendi iş ve sosyal yaşantıma göre cevap veriyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Telefon numarası vermeme durumu yok, yine numara ile kayıt oluyor; sadece kullanıcı adı belirlerseniz her onune gelen numaranızı görmemiş oluyor.

• whatsapp'ın yapması gereken çok şey var

Her konuşmada kullanıcı isterse klasör (belge, kişi, fotoğraf ve mesaj) olarak ayrılabilecek yapıyı getirmesi gerek

İşim gereği çift telefon, çift hat kullanıyorum ve özellikle klasör sisteminin olmaması büyük sorun

2Gb dosya paylaşabiliyosun ama klasör yok.Ne anladım bu işten ?

Yine isterler bence ya.

Mail yoluyla devam. WhatsApp, gruplardan sessizce ayrılmanızı sağlayacak yeni bir özellik test ediyor 

Numara vermeden kullanıcı adı ile mesajlaşmak çok saçma. Numarasını vermiyorsa konuşmasın zaten.

• ki-ok K kullanıcısına yanıt
    o kadar mesaisi var belki adam nereye gidiyon diyecek. ?

• çok geriden geliyor ya çokkk

• Bana omay falan sormadan, pat diye bir gruba dahil oluyorum. Bu etik değil. Önce bunu çözsünler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clusive kullanıcısına yanıt

Neden saçma olsun? Gizlilik her zaman önemlidir.

Whatsapp business kullanmadan bunu iş için kullananlar var. Basitçe bir nick ile ulaşabilecekken neden numara girmek zorunda kalıyor insanlar? :)

• Mantıklı hareket..

• Sylisyum kullanıcısına yanıt

Windows live messenger gibi, sonra reklamları daya gitsin millete.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloody Roar -- 21 Mayıs 2022; 20:6:8 >
  • Telegramda herkes reklam mı giriyor şuan? Kayıt için numara alınıyor, nickname paylaşarak rahatlıkla istediğinle konuşuyorsun.

• İyi sessizce basıp gitsinler, insanın aklını bulandırmasınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.