Şimdi Ara

whatsapp beni 24 saat engelledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar telefonumda whatsapp+ yukluydu grupta konusurken asagıdaki resim geldi resimde 24 saat whatsapp tarafından engellendigim yazıyordu bunun bir cözümü varmı?
     whatsapp beni 24 saat engelledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngryMan1903 -- 20 Ocak 2015; 20:56:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende engellendim whatsapi komple kaldir ve magzadan orjinal kur ama 24 saat engellisin der

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Aynen kardes oyle yaptım devam ediyor yardımın icin sagol.

• Whatsapp Plus kullananlar yemiş sanırım bu engeli bilginize...

• bende whatsapp+ vardı 24 saat engellendim. demek ki whatsapp+ kullanamayacağız bundan sonra
  • Aynı sey benımde basıma geldi.. su dakika itibariyle sanırım 21 saat felan kaldı ban bıtme suresıne.
    Hındıstandan baslayarak, whatsapp plus kullanan abonelerı 24 saat lık gecıcı olarak engellemısler.
    sebebi olarak su gosteriliyor;
    whatsapp plus, whatsapp serverlerını kullanan , whatsapp ile resmı baglantısı bulunmayan bır yazılım oldugundan dolayı, adamlar kendı serverlerını kacak bır yazılıma kullandırtmamak ıstıyorlar.
    durum budur.
    Bu sekıl bır tepkı koyacaklarına, plus avantajlarını kendılerı de getırseydı ya

Baş edemiyorlar alternatif programlarla, careyı engellemede buluyorlar.
    Biraz rekabet edinde millete faydanız dokunsun.

Ne yazıkki, iş hayatında nerdeyse 20 saat/gün whatsapp aktif olarak kullanan birisi olarak sorunu nasıl cozerım bılmıyorum.
    Fikri olan varsa, cok acil bu olayı yarın mesai baslamadan cozmem lazım.

Acaba uygulamalardan su anda kaldırsam, ve play store den paralı veya parasız farketmez resmı whatsapp yuklesem; eski mesajlarım silinmeden aktif olurmu?

Dediğim gibi, işim gereği aktif kullandığımdan dolayı riske atamıyorum.
    Mesajların gidişinden şüphesi olmayan, ban yemiş arkadaslardan birisi PLUS ı kaldırıp, resmi whatsapp yuklemeyı deneyebilir mi?

• En az 10 defa silip orjinalini yukledim, ama olmadi. Yapsinlar parasiyla alalim,banlamak neymis yaa. 😡

• Banlamaları iyi olmuş.
  • Benim engelim doldu orj whatsapp ı geri yükledim gelin görünki ne tadı var ne tuzu, Alışmılım plusun tadına...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.