Şimdi Ara

Western Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Film/Dizi arşivi için almıştım, daha büyük kapasiteli disklere geçmek istediğim için satıyorum, garantileri yok, diskler srounsuz çalışıyor, iki diskinde de HDTunePro detaylı hata tarama sonuçları diğer bilgileri ve Hard Disk Sentinel disk durumu ekran görüntüleri ekteki resimlerdedir. istanbul mecidiyeköy civarı elden teslim yapabilirim, iki diskte satılırsa bir 3. sü daha var oda satılıktır, henüz üzerindeki verileri bir yere yedekleyemediğimden satışa sunamıyorum.

1 Adet: 450TL
    Western Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDD
    Western Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDDWestern Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDDWestern Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDDWestern Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDDWestern Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDDWestern Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDDWestern Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDDWestern Digital WD40EFRX 4TB RED NAS HDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rackhir -- 1 Nisan 2018; 23:33:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1. Fiyat yazmak kurallar gereği zorunlu
    2. 22000 saat civarı çalışmış küçük fotodan okuyabildiğim kadarıyla. fotoğraflar görünmüyor sitede problem var. hizliresim.com a vs yükleyip upload ederseniz bakılır. neyse 22000 saat çalışan ilk kez bir hdd görmüş olduk sayenizde :)
    3. Yaptığınız tarama testleri hatayı göstermez, yavaş test yapmanız gerekiyor, bir de hd sentinel ile sağlık % x şeklinde bir ekran görüntüsü koyarsanız alıcılar bilgilenmiş olur. 22k saat çalışan bir harddiski bu bilgiler olmadan almayı önermem kimseye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 6 Mart 2018; 1:27:17 >
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Uyarınız için teşekkürler. İlanı ilk seferde açamadım, açtığımdada fiyat girmeyi unutmuşum.
    Şu an vaktim yok, en kısa zamanda sentinel ve yavaş test sonuçlarını ekleyeceğim.

Biraz geç oldu ancak vakit bulabildim, HD Tune Pro yavaş test bütün gece sürdü her bir disk için ama ekledim sonunda
    22000 Saat Harddisk için normal bir değer hocam önemli olan 22K saat 7/24 olarak mı çalıştı yoksa depolama amaçlı mı kullanıldı ki 7/24 server için kullanılmış olsa dahi çok anormal bir süre değil tabi 7/24 çalışacaklar için daha üst seviyeler var Wd nin Blackleri gibi 10 yılı devirenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

22000 Saat Harddisk için normal bir değer hocam önemli olan 22K saat 7/24 olarak mı çalıştı yoksa depolama amaçlı mı kullanıldı ki 7/24 server için kullanılmış olsa dahi çok anormal bir süre değil tabi 7/24 çalışacaklar için daha üst seviyeler var Wd nin Blackleri gibi 10 yılı devirenler var.

Film dizi arşivim için kullandım hocam, 7/24 okuma yazma durumu yok yani, sadece benim bilgisayar uzun saatler açık o kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.