Şimdi Ara

Wepawet LYS Günlüğü (86K-->50K) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
6
Favori
4.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ders çalış(a)mayınca manyağa bağlıyorum kendimi çok boş hissediyorum bi sıkıntı basıyor uff... artık ders çalışmak ilaç gibi günlük rutinimi tamamlıyorum onu yapmazsam beynime cidden tuhaf şeyler oluyor
  • bi kimya kaldı benim o da bitse de artık rahat kafayla deneme çözsem oh kebappp
  • 27 Nisan Perşembe

-Limit son kısımları da hallettim bitti
    -İş güç enerji bitti

*1 soru çözüp 10 dakika düşünüyorum kafa gidik
  • Kolay gelsin Sen 50k'dan cok daha iyi bir siralamaya cekiceksin bence wepawet Nerdeyse her gece goruyorum buralarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen ben de görüyorum hakediyor :D
    bir şey soracağım ya ders aralarında geçmişe dair aklına bir şey gelip onunla ilgili yorumlar yapıyor musun? :D ben kendi kendime konuşmaya başladım hemen hemen aynı yaştayız belki bize özeldir falan asdfkasdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkwinchester

Kolay gelsin Sen 50k'dan cok daha iyi bir siralamaya cekiceksin bence wepawet Nerdeyse her gece goruyorum buralarda

umarım hocam dediğiniz gibi olur :D son 1 hafta üzerime bir karamsarlık çöktü korkuyorum herhalde sınavdan :D yaş 20 ama sınava ilk kez giricem.

@sportmen_ oo hocam düşünmez olmaz mıyım :D eskiden yaptığım hataları falan sorguluyorum hep. birde korkuyorum ilk kez lys giricem :D hep onu düşünüyorum falan ygsde süre yetmedi geo sorularını göremedim hep bunu düşünüyorum işte süreyi düzgün kullansaydım şöyle olacaktı böyle olacaktı. birde yaşı düşünüyor insan aslında yaş konusunda sıkıntım yokta ne bileyim mezun olan arkadaşım var :D

• Hocam sen 50k ya değil çok daha iyi yerlere çekersin, inşallah gönlünce olur
  • yaşa fazla takma ben de 20 yaşındayım sınavlara giriyorum da ne oluyor inşallah bu sene yerleşeceğiz ama
    fazla karamsarsın ( diyene bak sanki ben değilim ) iyi çalışıyorsun böyle devam edersen hedefine ulaşırsın
  • @sochas teşekkürler hocam umarım dediğiniz gibi olur :D

@sportmen_ eyvallah hocam toparlanmaya çalışıyorum son günler kötü geçti ama buralarda tökezlersem anca mezuna kalırım o yüzden çalışıyoruz yapacak bir şey yok :D
  • 28 Nisan Cuma

-Logaritma konu kısmı bitti (104 soru içinde vardı).
    -Geometri benzerlik tekrar yaptım.
    -40 soru benzerlik çözdüm.
    -Dolaşım sistemini bitirdim.

*Bugünlükte bu kadar hayırlısı bakalım.
  • 29 Nisan Cumartesi

-Diziler ve seriler bitti.
    -144 soru konu içinde harcandı.
    -Özel görelilik, kara cisim ışıması ve fotoelektrik olay bitti.
    -Organik kimya adlandırma ve izomerlik kısmını tekrar ettim.

*Bu gece sabahladım bu saatte gidip uyucam
    *İlk kez güzel bir cumartesi çalışması yaptığıma inanıyorum mutluyum
  • Wepawet kardeşim bende aöf kamu yönetimi mezunu ve senden yaşça büyük birisi olarak sana şunu söyleyeyim kesinlikle yaş olayını sorun etme,bende bu yıl girdim ygs1 74k geldi hedef mf4 50k civarı,gelecek yıl 2018 kpss lisansa giricem daha evlilik yok,memurluk ve ikinci öğretim mühendisliği birlikte götürmeyi hedefliyorum,sen sen ol hayallerinden sakın vazgeçme.

• quote:

Orijinalden alıntı: ifç027

Wepawet kardeşim bende aöf kamu yönetimi mezunu ve senden yaşça büyük birisi olarak sana şunu söyleyeyim kesinlikle yaş olayını sorun etme,bende bu yıl girdim ygs1 74k geldi hedef mf4 50k civarı,gelecek yıl 2018 kpss lisansa giricem daha evlilik yok,memurluk ve ikinci öğretim mühendisliği birlikte götürmeyi hedefliyorum,sen sen ol hayallerinden sakın vazgeçme.

hayırlı olsun hocam :D eğer çok kolay olsaydı bu sefer değerini bilmezdim. şimdi o 4 senenin değerini ciddi şekilde anlayacağımı biliyorum. üniversite yıllarımın boş geçmeyeceğine eminim :D
  • 30 Nisan Pazar

-Permutasyon ve kombinasyon konuları bitti.
    -Bunlar hakkında 144 soru harcandı.
    -Bağışıklık ve savunma sistemine çalıştım.
    -Apotemiden dolaşım sistemi tekrarı yaptım.
    -73 soru dolaşımdan harcandı.
    -Modern fizikte compton olayını ve de broglie hipotezini çalıştım.

*Bugünde benim için güzel geçti diyebilirim
    *Kalmış 41 gün devam
  • hocam günlük yazma yönteminizi izninizle çalıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: diğerize

hocam günlük yazma yönteminizi izninizle çalıyorum

sıkıntı yok hocam calabilirsin

• 1 Mayıs Pazartesi

-Binom ve karmaşık sayılar bitti.
    -Bunlarla ilgili 147 soru harcandı.
    -Modern fizikte atom ve x ışını kısmı bitti.
    -Sıvı çözeltileri konusuna başladım.

*Sıvı çözeltileri 2 gün daha sürer gibi geliyor
    *Karmaşık sayıları önceden çalışmıştım aslında ama tekrar bitirdim
    *Günlükte 1 ayın sonuna gelmişim
  • 2 Mayıs Salı

-Sıvı çözeltileri ilk kısmı bitti.
    -Modern fizikte nükleer fizik, radyoaktivite ve kuarklar kısmı bitti.

*Evet bugünü kötü bir çalışmayla kapattım. Bakalım yarın ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 3 Mayıs 2017; 3:45:12 >
  • 3 Mayıs Çarşamba

-İtme ve momentum bitti.
    -İkinci dereceden denklemleri tekrar bitirdim
    -96 soru ikinci dereceden denklemlerden çözdüm
    -Sıvı çözeltilerin konu kısmı bitti.

*Önümüzdeki 2-3 gün geçmiş konuları tekrar edicem. Bazı konuların soruları var çözülmedi onları çözmeye çalışıcam. Soru çözümünde hızlanmam lazım çok yavaş çözüyorum. Hayırlısı bakalım.
  • 4 Mayıs Perşembe

*Bugünden sonra günlük tutmucam. 1 aylık günlüğümüzün sonuna gelmiş bulunmaktayız :D İyi kötü yorum yapan destek olan herkese teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.