Şimdi Ara

WEBZEN (ORJİNAL) SEASON 16 - SPEED SERVER - DETAYLI ANLATIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 27 Temmuzda Webzen season 16 ya geçiyor. Her seasona geçerken (s15 den s16 gibi) speed server gelmiştir. Bu geçiş sırasında da speed server gelecek.

Oyun çok zor ve herşeyi çok değerli bir oyundur. Mu oynayan çoğunlugun büyük kısmı aşırı zor başlamak istiyorum ama çok zor geliyor bırakıyorum vb. diye düşünür.

Speed Serverda EXP artmakta hızlı kasılmakta jewellar bol bol cıkmakta ki kolay kasılsın gelişilsin hızlıca diye.

Başlamak isteyen olursa SPEED Server zamanı tam zamanıdır. Aşağıda detaylı fotolarda ekledim. Slayer 700 lvl yapıp aşağıdaki ödülleri ücretsiz helheim serverina aktarılmış halidir. Biz Helheimdeyiz gelmek isteyen olursa her türlü bilgi item tecrübe vb. yardımcı oluruz. Helheim en eski serveri olup en kalabalık serveridir. İtem piyasasi Party piyasasi çok hareketli olması önemlidir.

Eklediğim foto da Helheim serverinin doluluk halini görebilirsiniz. Gidip Fun serverlarda 1-2 full haliyle kasmaktansa gelip orjinal emek serverinda kasmanızı öneririm.

Ayrıca linkini ekleyeceğim en son speed de gelen şeyleri detayli şekilde yazmaktadır. Linke muhakak girip inceleyin. 700 lvl ödülleri efsanedir. cüzzi miktara 700 lvl yapılabiliyor.

EN SON GELEN SPEED SERVER LİNKİ: https://muonline.webzen.com/events/SpeedServer2021/benefit#contents

Üyelik açıp indirmek isteyenler için oyunun sitesi: https://muonline.webzen.com/

Sağlıkcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XperiaMuOnline -- 10 Temmuz 2021; 19:5:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.