Şimdi Ara

webtabanlı strateji oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bir aralar Senatör adında bir oyun oynadım. Sonra oyun kaldırıldı. Athanatona bakayım dedim server yokmuş. Ben senatör ve athanaton tarzı bir oyun arıyorum. İlgilenirseniz sevinirim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: selputra

Ben bir aralar Senatör adında bir oyun oynadım. Sonra oyun kaldırıldı. Athanatona bakayım dedim server yokmuş. Ben senatör ve athanaton tarzı bir oyun arıyorum. İlgilenirseniz sevinirim teşekkürler

O oyunları bilmem kardeşim ama çok güzel webtabanlı , internet üzerinden oynayabilecegin ve de çok sevecegini düşündügüm bir oyun önereyim sana . Bende oynuyorum ve çok begeniyorum . Adı Travian ... Bi oyna derim ....

Saygılar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProLivee

quote:

Ben bir aralar Senatör adında bir oyun oynadım. Sonra oyun kaldırıldı. Athanatona bakayım dedim server yokmuş. Ben senatör ve athanaton tarzı bir oyun arıyorum. İlgilenirseniz sevinirim teşekkürler

O oyunları bilmem kardeşim ama çok güzel webtabanlı , internet üzerinden oynayabilecegin ve de çok sevecegini düşündügüm bir oyun önereyim sana . Bende oynuyorum ve çok begeniyorum . Adı Travian ... Bi oyna derim ....

Saygılar .

bende sana stronghold kingdoms öneriyorum traviana benziyo çok daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Alex Mason

quote:

Orijinalden alıntı: ProLivee

quote:

Saygılar .

bende sana stronghold kingdoms öneriyorum traviana benziyo çok daha iyi

Yok ben öneri istemiyorum .

Travian amacı oyun tarzı stratejisi vs .. olarak çok daha güzel oyun gördügüm oynadıgım kadarıyla ..

Sadece siz öneri istemişssiniz ya . öneri verdim size o kadar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.