Şimdi Ara

Websms yuzunden rezil oldum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 haneli turkcell servislerinden birisi icin websms'ten atayim dedim, ancak 4 haneli numaralara mesaj atmaya izin vermiyormus, ben de basina 532 ekledim, sonuna da 111 ekledim (malum, zaman zaman baska operatorden mesaj atanlar icin bu sekilde 11 hane yapilmis numara verirler)... "nasil yani?" diye cevap geldi yaaa.

• demekki basına 532 sonuna 111 ekleyınce 0 4 haneli numara oldu 10 hane ve oda bi sirketin degılde bi sahsın telefon numarası oldu herhalde o da senın attıgın mesajı nasıl yani diye cevap verdi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanka5000

demekki basına 532 sonuna 111 ekleyınce 0 4 haneli numara oldu 10 hane ve oda bi sirketin degılde bi sahsın telefon numarası oldu herhalde o da senın attıgın mesajı nasıl yani diye cevap verdi:)

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYYUZLUM

quote:

Orijinalden alıntı: kanka5000

demekki basına 532 sonuna 111 ekleyınce 0 4 haneli numara oldu 10 hane ve oda bi sirketin degılde bi sahsın telefon numarası oldu herhalde o da senın attıgın mesajı nasıl yani diye cevap verdi:)

+1907

• Geyik ve mizaha taşınsın :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Geyik ve mizaha taşınsın :P

Aynen öyle valla...
  • Konudışına taşınsın. Bu arada attığın noyu versene. Kız olma ihtimali yüksek
  • akşam akşam hiç gülesim yoktu walla süper kız tavlamak için iyi yöntem :):):):)
  • ilginçççç:)
  • mesajın içeriği neydi yaaa, akşam akşam koptum vallahi
  • sorun bence operatorde değil sende
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

mesajın içeriği neydi yaaa, akşam akşam koptum vallahi

mesajin icerigini yazarsam numara ortaya cikar. ama gercekten ne alaka dedirtiyor.
    bu arada bu thread lanetli galiba, simdiden iki yazar uzaklastirilmis bile eheheh.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.