Şimdi Ara

webmaster lar acıl yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm ben sıtemını taıtmak ıcı toplıstlere banner yapıp koydum ve bunu update ettım simdi herkez benım bannerı kullanıyo..sımdı ben adamlar onların sıtelerıne tıkladıgı zaman(tabı onlar benım bannerı kullanmıs)halıyle benım bannere tıklayarak onların sıtelerıne ulasıyorlar.benım sıteme o bannerı nasıl yonlendırım??

• quote:

Orjinalden alıntı: ismail_yk

slm ben sıtemını taıtmak ıcı toplıstlere banner yapıp koydum ve bunu update ettım simdi herkez benım bannerı kullanıyo..sımdı ben adamlar onların sıtelerıne tıkladıgı zaman(tabı onlar benım bannerı kullanmıs)halıyle benım bannere tıklayarak onların sıtelerıne ulasıyorlar.benım sıteme o bannerı nasıl yonlendırım??

kendi sitene o banneri yönlendirirsen anlamı olmaz. direk kaldırırlar toplistlerdeki linklerini amaç bu zaten banner değişimle birbirine kullanıcı kazandırmak ha illeki yönlendircem diyorsan sayfanı mic. frontpage ile aç bannere sağ tıkla köprü düzenle veya köprü ekle de URLyi değiştir kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismail_yk

slm ben sıtemını taıtmak ıcı toplıstlere banner yapıp koydum ve bunu update ettım simdi herkez benım bannerı kullanıyo..sımdı ben adamlar onların sıtelerıne tıkladıgı zaman(tabı onlar benım bannerı kullanmıs)halıyle benım bannere tıklayarak onların sıtelerıne ulasıyorlar.benım sıteme o bannerı nasıl yonlendırım??

ben tam anlyamadım olayı biraz daa açık yazarmısın
  • kardeş daha açık yazsan bi de isimden kaybediyon
  • şimdi toplıstlere banner koyuyoruz ya ben kendı yaptıgım bannerı update ettım kullanıyordum toplıstlerde.neyse bazı kısıler benım bannerı alarak kendı toplıstlerıne koymuslar neyse sonucta o banner benım webalanımda yanı tıkladıkları zaman benım webalanımda banner calmıs oluyorlar.ben dıyorumkı mıllet bannere tıkladıgı zaman benım sıtelerıma cılsın
  • Taraftarımnet doğru söylüyor

quote:

kendi sitene o banneri yönlendirirsen anlamı olmaz. direk kaldırırlar toplistlerdeki linklerini amaç bu zaten banner değişimle birbirine kullanıcı kazandırmak ha illeki yönlendircem diyorsan sayfanı mic. frontpage ile aç bannere sağ tıkla köprü düzenle veya köprü ekle de URLyi değiştir kolay gelsin

banner değişimi dir senin yaptığın ve toplistler kabul etmez...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyunus

Taraftarımnet doğru söylüyor

quote:

banner değişimi dir senin yaptığın ve toplistler kabul etmez...

• sımdı bannerın adı "banner1" olsun banner1 benım webalanımda o banner1'i baskaları kullanıyor ben dıyorumkı adamlar toplıste kaydolurken benım "banner1" ın lınkını vermıs yanı ben ıyorumkı bu "banner1" e ole bısey yapayımkı benım kendı sıtelerımı otomatık acsın...
  • Arkadaş,
    Senin tabirinle onların çaldığı banner üzerinde artık hiç bişey yapamazsın. Ancak senin sayfana koyduğun ve onların kullandığı banner ları kaldırısan olur. Ama bu sefer listelerde çıkmazsın.
    Saygılarımla
    acemiwebci
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.