Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Webcami neden msn görmez \:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Webcami neden msn görmez \:
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    128 Mesaj
    akşam kamera aldım arkadaşımdan..kurulumunuda gayet sorunsuz yaptım.kendi programıyla çalışıyo hiç sorunsuz.ama msn de tanıtamıyorum..web cam ayarlarına geldiğimde kamerayı görüyor seçiyorum ama ya kamera takılı değil diyor yada başka bi program kullanıyor....

anlamadım gitti...sadece hasta etti beni..bir bilen varsa yardımcı olsun
    bu arada web cam Lifeview fly usb modemimde zoom 5510

|
    |
    başka bir program kullanıyor dediğine göre kendi programı bir yerlerde çalışıyor olmasın!
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|Intel Pentium4 3.0 | Intel BayField D865GBF | Kingston 256+256 DDR 400Mhz | Seagate80gb 7200 + Seagate40gb 5400 | Winfast GeForce 256mb FX5700 LE TD | Creative SBlive 5.1 | Creative 4+1 4400 | Philips Flat 107s6 | Avermedia PCI TvCard | LG Cdrom 52x | LG Cdrw 52x/32x/52x|
  • Binbaşı
    1497 Mesaj
    Apache marka webcam ve zoom X5 bende benzer bir sorun yaşıyorum.
    Normalde webcam gayet güzel çalışıyor , msn de sorunsuz şekilde görüyor ve test görüntüsü de alıyorum ama video sohbet başlatmak istediğimde bir süre sonra sohbet başlatılamadı gibi bir hata verip işlem başarız oluyor . Üzerine pek düşmedim ama msn le alakalı bir sorun gibi geliyor bana .
    |
    |
    AN7 / Amd 1800+@2400 mhz T-Bred / 2x512 MB DDR400 Kingston / 2*160 GB Samsung SATA (Raid 0) / 128MB Aopen FX5200 (64 bit) / Enermax Enermax EG701AX-VE(W) / 16x LG DVD-rom / Nec 3500A / SkyStar v2.6d / Logitech TrackballMouse / Samsung 757dfx
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    başka bir programla denemeni oneririm... bakalım onda problem oluyormu...

mesela icq5te deneyebilirisn...
    |
    |

|Intel Pentium4 3.0 | Intel BayField D865GBF | Kingston 256+256 DDR 400Mhz | Seagate80gb 7200 + Seagate40gb 5400 | Winfast GeForce 256mb FX5700 LE TD | Creative SBlive 5.1 | Creative 4+1 4400 | Philips Flat 107s6 | Avermedia PCI TvCard | LG Cdrom 52x | LG Cdrw 52x/32x/52x|
  • Yüzbaşı
    518 Mesaj
    Driverı kaldır bilgisayarı yeniden başlat kamera takılı olsun yeni aygıt bulundu filan orda aygıtı yükle de konumu cd room belirt araçlar sesgörüntü ayarlama sihirbazına bak kamerayı orda gösteriyorsa çalışması lazım kolay gelsin
    |
    |
    Arkadaş! Bir de diğer USb girişine tak bakalım cami. Belki USB girişten kaynaklanıyodur?!
    |
    |
    usb kombinasyonu yaptım ama olmadı..işin ilginç yanıda; yahoo messengerda çalışıyor ama msnde devam ediyor....hey allahım ya
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.