Şimdi Ara

Webcami neden msn görmez \:

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akşam kamera aldım arkadaşımdan..kurulumunuda gayet sorunsuz yaptım.kendi programıyla çalışıyo hiç sorunsuz.ama msn de tanıtamıyorum..web cam ayarlarına geldiğimde kamerayı görüyor seçiyorum ama ya kamera takılı değil diyor yada başka bi program kullanıyor....

anlamadım gitti...sadece hasta etti beni..bir bilen varsa yardımcı olsun
    bu arada web cam Lifeview fly usb modemimde zoom 5510

• başka bir program kullanıyor dediğine göre kendi programı bir yerlerde çalışıyor olmasın!
  • araçlar - ses/görüntü ayarlama sihirbazından kamerayı seçtin mi eğer seçtiysen hallolması gerekir
  • seçtim...ama diyorumya.çalışmamakta ısrar ediyor.....
  • driver tam olarak tanıttın mı_?
  • Apache marka webcam ve zoom X5 bende benzer bir sorun yaşıyorum.
    Normalde webcam gayet güzel çalışıyor , msn de sorunsuz şekilde görüyor ve test görüntüsü de alıyorum ama video sohbet başlatmak istediğimde bir süre sonra sohbet başlatılamadı gibi bir hata verip işlem başarız oluyor . Üzerine pek düşmedim ama msn le alakalı bir sorun gibi geliyor bana .
  • başka bir programla denemeni oneririm... bakalım onda problem oluyormu...

mesela icq5te deneyebilirisn...
  • Driverı kaldır bilgisayarı yeniden başlat kamera takılı olsun yeni aygıt bulundu filan orda aygıtı yükle de konumu cd room belirt araçlar sesgörüntü ayarlama sihirbazına bak kamerayı orda gösteriyorsa çalışması lazım kolay gelsin
  • Arkadaş! Bir de diğer USb girişine tak bakalım cami. Belki USB girişten kaynaklanıyodur?!
  • usb kombinasyonu yaptım ama olmadı..işin ilginç yanıda; yahoo messengerda çalışıyor ama msnde devam ediyor....hey allahım ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.