Şimdi Ara

Web tasarım için kurumsal firma önerisi (yardım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorum. Ama sitenin uzun soluklu olmasını planlıyorum. Bir mevzuat sitesi olacağı için çok yüklü miktarda veri girmem gerekecek. Bu nedenle uzun soluklu bir firmaya ihtiyacım var. Aynı bilgileri defalarca girmek istemiyorum. Bir derneğin de başkanıyım. Dernek sitesi için yaklaşık 6 yılda üç firma değiştirdik. Bazılarına hiç ulaşamadık.

Uzun soluklu iş yapabileceğim kurumsal firma önerisi olan var mı?

• Merhaba sayın suat_simsek,

Projeniz hakkında detaylı bilgiyi ve PM aracılığı ile iletirseniz ilgilenebiliriz.

Saygılarımızla,
    Sedat Albayrak
    Albayrak Web
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat_simsek

Herkese merhabalar,

Bir web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorum. Ama sitenin uzun soluklu olmasını planlıyorum. Bir mevzuat sitesi olacağı için çok yüklü miktarda veri girmem gerekecek. Bu nedenle uzun soluklu bir firmaya ihtiyacım var. Aynı bilgileri defalarca girmek istemiyorum. Bir derneğin de başkanıyım. Dernek sitesi için yaklaşık 6 yılda üç firma değiştirdik. Bazılarına hiç ulaşamadık.

Projeniz Hakkında Detaylı Bilgiyi Pm Atarsanız Sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suat_simsek

Herkese merhabalar,

pm yollandı
  • suat_simsek kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Reklam olmasın ama bır tavsiyem var ben çok araştırdım çogu şirketler ucmuş fıyatlarda ama en sonunda weisesoft yonetım panelli web site yaptırdım cok uygun fıyata üstelik sıteme bazı uygulamalar yazdırdım ücret almadılar cok memnun kaldım tavsiye ederim.weisesoft
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.