Şimdi Ara

Web Sitesi İçerik Doldurma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba benim merak ettiğim konu şöyle: Bir web sitesi yapıyorum ve üst bölümde haberler olacak.Mesela 10 tane bu 10 haber için haberler diye ayrı bir form oluşturdum ve o tıklandığında o bölüme yönlendirme olacak ve 10 haberin içeriği de farklı olacak yani x haberi ise x haberi ile ilgili bir metin ve foto y haberine tıklanınca da aynı şekilde olacak yardımcı olursanız sevinirim.

• Hangi platformda çalışıyorsun bilmiyorum. Ama genel mantık şu. Bir sayfa yap yönlendirilecek. Ardından üstteki haberleri veritabanından alırken ve yönlendirme linkini oluştururken en basit örnekle haberin id sini linke ekle. Ardından Yeni yaptığın sayfada o id yi karşıla ve veritabanında o id' ye denk gelen haberle sayfayı doldur. Mvc çalşıyorsan eğer online olarak yardımcı olurum. Umarım net anlatabilmişimdir. Kolay Gelsin
  • anasayfada haberler var ve sen her hangi bir habere tiklayinca ona ait bilgilerin goruntulenecegi bir sayfada acmak istiyorsun. bunun icin

habere tiklayinca onu detaylar.aspx?id=1 diye yonlenmesi gerekki.

sende detaylar.aspx girip arka plan kodlama bolumunden .

Request.QueryString ile gelen IDyi yakalayip veri tabanina gonderip sorucaksin . burda 1 numarali varmi var oyleyse gel benle diceksin bu sayfada goster kendini. suan mobildeyim . kabaca telafus ettim icin ozur dilerim. detayli bir sekilde istersen sana kaynak kodlarimi gonderebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.