Şimdi Ara

Web Sitesi Açmak İsteyenler Mutlaka İncelesin (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
14
Favori
14.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kent290lf

Bende web site tasarım yaptırıcak birini arıyorum.
    referanslı kişiler varsa lütfen iletişime geçsin.

Cevap yazıldı, görüşülüyor.
  • web sitesi yaptırmak istiyorum, yardımcı olabilecek var mı?
  • Günceldir.
  • Ücretsiz Web Tasarım Çekilişimize Katılmak İster Misiniz?

Şu şekilde atacağınız bir tweet yeterli.
    " Ücretsiz Web Tasarım Çekilişine Katıldım. Siz de Katılabilirsiniz. dijitem.com #webtasarım @dijitem aracılığıyla "

Detaylar paylaşılacaktır.
  • Telefon numaranı verirmsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsun'da yeni açacağımız kreş için web sitesi kurmak istiyorum. teferruatlı bir şey olmasına gerek yok. ismimizi google arama yaptıranların bizi görüp iletişim bilgilerimizi alabilmesi için gerekli.

xhtml ve css temel düzeyde biliyorum. bu şartlarda sitemi nasıl kurabilirim?
  • Merhaba, bilgisayar mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Okulda daha web tasarım ve programlama ilgili bir şey görmedik. Seneye göreceğiz, ben udemy.com üzerinden ingilizce bir kurs satın aldım. İçerisinde HTML,CSS,Bootstrap,JavaScript,JQuery,Angular.JS vs.. bir sürü konu var. Şuana kadar öğrendiklerim HTML,CSS ve Bootstrap. Bana bir tavsiyeniz var mı bu konularla alakalı? Bu arada bu tarz şeylere çalışırken hiç sıkılmıyorum. Günde 5-6 saat video izliyorum en az diyebilirim.
  • Html css ve bootstrap yanına Jquery eklerseniz ve ilerleyen süreçte bu frontend gelişiminizi bitirdiğinizde bir tercihte bulunup (Benim tercihim elbette php) .net mvc veya php-laravel öğrenimi görmeniz.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.