Şimdi Ara

Web Programlama (Scrip ve link tag sorunları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Forum Sakinleri web programlam dersleri alıyorum sağdan soldan youtube udemy derkene html,css,javascript,jquery ve bootstrap öğrendim (Eksiklerim var onları deneme yanılma yada stackoverflow dan artık ) aklımda takılan birçok soru var araştırdım ama bana bunları tam açıklayacak birileri lazım sorularım şunlar :

• şimdi yok bootstrap tı yok jquery yok jquery-ui derkene alt tarafaki foto da da olduğu gibi bayağı bir link birikiyor(Çoğunu daha yazmadım bile daha bunun bir kaç tag daha ekliyorum normalde gerekliliğine göre) stackoverflow da adamlar ajax li bir link felan kullanıyorlar iş bitiyor nasıl iştir anlamadım bunun kısa yolu nedir çünkü linkler arttıkça karmaşıklık artıyor sırası bozulsa işlevini yerine getiremiyor ?
      Web Programlama (Scrip ve link tag sorunları)

• Üstteki Soruyla Bağlantılı olarak ben jquery kodlarını html dosyasına değil de ayrı bir .js uzantılı bir dosya yaparak oradan kullanırıyorum javascript için ayrı jquery ve jquery-ui için ayrı dosyalar oluşturmayı düşünüyorum buda yine link ve script tag karmaşası oluşrucak gibi normalmidir ?

Bu işe yeni başladım hiç tecrübem yok sorularım belki saçma geliyor olabilir sonuçta okulda dersini de görmedim tutorial,stackoverflow sololearn ve udemy ile anca bu kadar oluyor tüm önerilere tavsiyelere açığım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreakFucker -- 18 Temmuz 2017; 19:55:22 >

• Asp.Net MVC kullaniyorsan bundle kullanimina bakabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.