Şimdi Ara

WD TV HD Media Player

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung 37C6500 led tv kullanıcısıyım ve hd filmleri usb harddiskten seyrediyorum.fakat gecenlerde WD TV HD Media Player adında bir cihazdan haberdar oldum.usb harddiskimizi ona baglayıp o sekildede film seyredebiliyomusuz.Ben zaten usb harddiskle filmleri rahat bi sekilde seyredebiliyorum.Sormak istedigim bu cihazı da alsam bana ne gibi bi avantaj saglar?Biraz arastırmayı denedim ama pek bisey anlayamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

• WD TV HD playerla ilgili bir çok topik var (Gen1,Gen2 ve Live modelleri için) oralardan inceleme yapabilirsiniz.
    Sorunuza gelince evet izleyebilirsiniz,zaten bu cihazda dahili disk yoktur,sizinde yaptığınız gibi usb den bağlayarak
    izliyorsunuz,1080p filmeleri ve desteklediği bir çok formatta ki videoları takılma olmadan seyredebilirsiniz.
    NMT özelliği yoktur (OFW ile,CFW ile bazı torrent indirmeleri yapılabiliyor) Tak,çalıştır mantığı olan basit ve
    kullanılabilir bir media player dır.Resim gösterme,müzik çalma ve DTS (gen2/Live da) desteğide vadır.
  • Anladıgım kadarıyla en buyuk avantajı aynı blue-ray playerlarda oldugu gibi 1080p filmleri,aksiyonun yogun oldugu sahnelerde takılmadan seyredebiliyoruz...Usb harddiskde film izlerken altyazıları gorebilmek icin filmin bulundugu klasore aynı isimli altyazı dosyası koyuyoduk.Peki aynı seyi bu cihazı aldıktan sonra yinemi yapmamız gerekiyo.Yani demek istedigim WD TV HD Media Player sayesinde mkv dosyasının icine gomulu olan ses ve altyazı seceneklerinide gorebilicekmiyiz?
  • evet altyazı ile video dosyasının adının aynı olması gerekiyor.
    ama gömülü mkv lilerde kumandada ki options tuşu ile ses ve altyazı seçeneklerini
    görme ve değiştirme şansınız var.
  • Aklıma takılan son bisey var usb harddiski WD TV HD Media Player a baglıyoruz onuda hdmi kablosu ile tv ye baglıyoruz digil mi?Birde WD TV HD Media Player(gen2) almayı dusunuyorum en son cıkanı o sanırım?
  • Alacaksanız Live alın çünkü onun yazılımı daha yeni ve altyazıların yukarı aşağı pozisyon ayarına izin veriyor.
  • Birde televizyonuma uygun hdmi kablosu almak istiyorum tabiki iyi bisey.''philips swv2432w hdmi kablo''yeterlimidir yoksa daha iyi bisey mi almam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ---burak--- -- 14 Ağustos 2010; 20:47:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.