Şimdi Ara

WD PASSAPORT ESSENTIAL 320GB İÇİNDEKİ HDD DEĞİŞTİRİLEBİLİRMİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evet bu hdd nin içindeki 2.5" hdd yi daha yüksek bir kapasiteli 2.5" bir hdd ile değiştirebilirmiyiz. Yani kasayı açabilirmiyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 14 Nisan 2009; 16:34:33 >

• Aynı ürünü kullanıyorum.
    Açıkçası ürünün kasası pek güvenilir değil. plastik üstünde herhangi bir vida bulunmuyor. elinde kalabilir dikkatli ol derim
  • Eski serisindede vida felan yoktu ama ben alıp kapatabiliyordum. Biraz uğraşırsanız bence becerirsiniz... ;)
  • essential'ın yanlarında 4 tane ustu yuvarlak olan sanki ayak gibi kısım var bunlardan birtanesi boya, tornavida ile kazırsan altındaki vida cıkar.

http://rebootdaily.blogspot.com/2007/03/how-to-open-western-digital-my-book.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingDwa®F -- 15 Nisan 2009; 9:33:09 >
  • arkadaşlar cevaplar için teşkkür ederim, ben youtube da bir kaç video buldum adamlar kredi kartını kullanarak açıyolar tabi ben denemeyeceğim şimdi sadece aklıma takılmıştı, acaba içindeki hdd değiştirebilinirmi diye. Tekrar teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.