Şimdi Ara

WD 2TB Harici HDD Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bu 2 tb hdd içinde boş alanım 118gb bişeydi. Bugün az önce nasıl olduysa 1080p arşiv filmimin olduğu klasör boş ve boş alan olarakda 788gb gözüküyordu çok sinir oldum ve kötü durumdayım. Silinmeyen dosyalar nasıl kaybolur. Kurtarmam lazım çünkü bu filmler piyasada da bulunacak filmler değil bunları bulana kadar canım çıkmıştı. Sorun indirme değil filmleri bulsam keşke sorun değil ama yok işte nolur yardım edin bir şekilde kurtarmam lazım. Harcilere sistem geri yükleme tarzında birşey olamaz mı acaba nolur yardım edin ya

• ocam bildiğim kadarıyla böyle gösteren vürüsler var bir vürüs tarayıcısı kurup bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerusweb

ocam bildiğim kadarıyla böyle gösteren vürüsler var bir vürüs tarayıcısı kurup bakın.

Şimdi sürücüdeki hataları denetletiyorumda eset5 var zaten. Virüs girse otomatik algılıyor siliyor yada karantinaya alıyor ama bu tarama bitsin onu yaparım çünkü şimdi deneyince taramayı hemen bırakıyor. Ben şimdi anlamadım silinmeyen dosya nasıl siliniyor birde tek en önemli bölümüm ya Oyunlar programlar önemli değil keşke onlar gideydi ama 1080p arşivimin kökten gitmesi evlat acısı kadar koyuyor insana

• ya koskoca forumda yok mu bu sorunla karşılaşan
  • bakın da cevap verin bari :S
  • hocam wd nin sitesinde silinen dosyaları geri getirecek bir program vardı. onu deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koladorina

hocam wd nin sitesinde silinen dosyaları geri getirecek bir program vardı. onu deneyebilirsiniz.

hocam bulamadım nerde acaba,

http://www.wdc.com burası değil mi
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.