Şimdi Ara

WD 2,5' 1TB ELEMENTS SE USB3.0 / USB2.0 İncelemesi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
8
Favori
73.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Veri aktarımı yaparken mb/sn kaç alıyorsunuz? (Usb 3.0)
  • Bugün WD Elements 2.5" USB 3.0 1 TB alacağım ama SE değil, ne farkı var bilmiyorum açıkcası. USB 3.0 port'umda yok, 2.0'dan idare edeceğim artık. Ha birde Bimeks'ten 200 TL'e alacağım ve yanındada SmartWare diye otomatik yedekleme yapan bir yazılım 30 gün ücretsizmiş, ileride onuda inceler yazarım.
  • bu ürünün rpm'i nedir bilen var mı? 5400 mü? 7200 mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismetozel

bu ürünün rpm'i nedir bilen var mı? 5400 mü? 7200 mü?

5400 rpm. :)
  • Kullanıyorum gayet güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydolan kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey lazım bana
  • 2tb olani vatanda uygun fiyatli passport ultra alacaktim ama simdi karasiz kaldim 70 lira farkla 1 tb fazla olani almak var yani elements alip

• Arkadaşlar bende linkdeki ürünü aldım.Laptop'da usb3 var SS yazıyor,diğer uçlarda norma usb simgesi var.Müzik dosyaları atıyorum ortalama 35 40 mb atabiliyor.Usb 2 ye takınca 15 20 mb felan oluyor.Yani bir fark varda millet 80 90 100 120 lerden bahsediyor ben 40 mb ile atabiliyorum.

usb3 sürücüsü felan güncelde nedir problem acaba ?

http://www.hepsiburada.com/liste/wd-elements-1tb-25-usb-30-tasinabilir-disk-wdbuzg0010bbk-eesn/productDetails.aspx?productId=bd303566&categoryId=100225

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih145306 -- 27 Aralık 2014; 17:18:01 >

• Ssd fiyatları hala yüksek inecek gibi de durmuyor.

• Müzik dosyalarında 35 40 fena değil. Tabi bu sistemine göre değişir. 80 90 dosya şekline göre görülebiliyorda. 50-70 normaldir.
  • Aydolan kullanıcısına yanıt
    Sadece heyecan yapmıştım usb3 hızlı felan diye :) yoksa kırk yılın başı kullanacağım bir ürün.Teşekkür ederim yorum için.
  • arkadaşlar bu ürünün aynısından 2 yıl önce almıştım ve dün taktım bilgisayar görmedi hdd nin küçük bir ışığı var oda yanmıyor bende içerisinden çıkardım arkdaşın kasasına takıp denedik hdd sata girişili yani hem usb hemde adaptör ile çalışıyor adaptör 12v 2a olmassa görmüyormuş bende 12v 2a adaptör aldım yine taktım laptopa yine görmedi bende şu aparatı alırsam laptopta görünürmü?http://www.hepsiburada.com/liste/dark-usb-20-esata-25-35-525-ide-sata-hard-disk-donusturucu-adaptor-dk-ac-dsa1/productDetails.aspx?productId=bs130713&categoryId=813

• Bilgisayar kapalıyken hddyi takıp. Bilgisayarı açarak da deneyin. Bende de bazen tanımıyor. Böyle yapıyorum.
  • Arkadaslar bu ürun xp de calismiyor mu ?

• Çalışıyor olması lazım.
  • Arkadaslar hard diskte bu marka iyi midir? Ya da en iyisi hangisi. Bunlara depoluyoruz da sonradan dosyaları kaybetme riski yok degil mi

• Muhendis Hanim kullanıcısına yanıt
    Ben bir ay önce aldım bu modelin 2 TB versiyonunu. Şu an memnunum bir sıkıntısı yok. Ama en iyisi Corsair.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel inceleme olmus elinize saglik

• WD'nin bir daha hicbir urununu almamda cevremdekilere aldirtmamda

• arkadaşlar bi yardımcı olsanız.taşınabilir hard disk almayı düşünüyorum.teknik özelliklerden pek anlamıyorum.film ya da oyun depolamak için alıcam.şu iki ürün arasında kaldım kullanan ya da ürünleri iyi tanıyanlardan tavsiye bekliyorum.ürünler şunlar,fiyatları da aynı 179 lira
    Seagate 1 TB 2.5-Inch Usb 3.0 Backup Plus Portable Kırmızı Taşınabilir Hard Disk
    WD Elements 1TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir HardDisk...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.