Şimdi Ara

WATSONS'larda 2 Adet Rexona Deodrnt Alana (Total 13,98)Cinemaximumda 2 Kişilik Bilet Hediye (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
4
Favori
18.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler haber verene süper oldu :) 14 şubat için bilet alacaktım bende 9,5 TL den 19 TL bunun yerine 14 TL verdim hem sinema bileti aldım hemde deo ve çoookk uygun oldu :)

sağolasın...
  • Marmara Forumdan 4 deodorant aldim. 17seansina da bileti aldim bekliyoruz.

H.v.a. tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün metrocityden 4 çift aldım. 8 kişilik sinema bileti 8 tane deo
  • İzmir Balçova Kipa'daki mağazada da var.Haber veren arkadaşa çok çok teşekkürler...

• Izmir çiğli kipadan az önce 2 adet deodorant karşılığı 2 adet sinema bileti aldım 16 tl haber veren arkadaşa teşekkürler

• Ben de biraz once Bagdat Caddesi'nden 2 tane 2 kisilik bilet aldim, bilgilendirme icin tesekkurler.

• 50 tl üzerine kazanlan 10tl bonus sadece bonus kartlar için mi?
  • Kampanya çok iyi normalde zaten topluca alıyordum bittikçe 15~ 20şer. En çok bana yaradı heralde bu olay :) biletleri tek tek de kullanabiliyoruz haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

Kampanya çok iyi normalde zaten topluca alıyordum bittikçe 15~ 20şer. En çok bana yaradı heralde bu olay :) biletleri tek tek de kullanabiliyoruz haberiniz olsun.

sinemada bize verdikleri kodu tek tek mi giriyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatly

arkadaşlar ankamallden aldım az önce.raflar doluydu ama stokların çok kalmadığını söylediler.Bu fırsattan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Dh buluşması yaşadık Watsons'da hocam nereden tahmin ettin benim de dh ci olduğumu. Sarsılmaz adımlarla deodorant bölümüne gelmemden mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

Kampanya çok iyi normalde zaten topluca alıyordum bittikçe 15~ 20şer. En çok bana yaradı heralde bu olay :) biletleri tek tek de kullanabiliyoruz haberiniz olsun.

sinemada bize verdikleri kodu tek tek mi giriyorlar?

Evet tek tek giriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

Ben de Capitol'den 6 deodorant + 10 TL'Lik ürün aldım, böylece 50 TL'yi aştım ve 10 TL bonus geldi.
    Yani 40 TL'ye 6 tane sinema bileti, 6 tane deodorant ve +7 TL'lik ürün aldım.
    Normalde sadece sinema biletleri 90 TL tutuyor

quote:

Orijinalden alıntı: Palabıyık
    50 TL + 10 TL şeklinde 2 defa alışveriş yapın sadece 50 TL ödeyin. Onu da 3 takside böldürebilirsiniz.

Bu nasıl oluyor anlamadım ?

Normalde 1.işlemde 50 ödersiniz, 2.işlemde 50 yerine bonus kullanıp 40 ödersiniz ve artı olarak kartınızda 10 bonus kalır.
    Yani 90 ödemiş olursunuz ve kartınızda 10 TL bonus kalır; yani alışveriş toplamda 80'e gelmiş olur.

Siz nasıl 2 defa 50 TL'lik alışverip yapıp sadece 50 TL ödüyorsunuz anlamadım.

Yanlış anlaşılma olmuş. 50 liralık alışveriş yaptım ve hemen bonus yüklendi. 10 lira bonus ile bir daha alışveriş yaptım.

• Bende aldım şu kartonu veriyorlar altında iki ayrı kod yazıyor

WATSONS'larda 2 Adet Rexona Deodrnt Alana (Total 13,98)Cinemaximumda 2 Kişilik Bilet Hediye
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: serhatly

arkadaşlar ankamallden aldım az önce.raflar doluydu ama stokların çok kalmadığını söylediler.Bu fırsattan yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Dh buluşması yaşadık Watsons'da hocam nereden tahmin ettin benim de dh ci olduğumu. Sarsılmaz adımlarla deodorant bölümüne gelmemden mi

Bende aynı adımlarla gelmiştim Kampanyayı forumdan başka bir yerde göremedim. Haberi varsa kesin forumdandır dedim. Memnun oldum hocam bu arada. Haber veren arkadaşa da sonsuz teşekkürler.

• Bende memnun oldum hocam. Teşekkür ediyorum haber veren arkadaşa da. Aslında arada bir gidiyordum ben oraya ama arkadaş söylemese mümkün değildi kampanyayı görmem.
  • bende metrocityden aldım bugün iki tane kod var ayrı ayrı kullanılabiliyorsa çok iyi

• 212 power outlette vardı hala ben aldığımda, saat 4 gibi.
  • Haber eden arkadaşa teşekkürler ams ben şimdi gördüm:) bugün cevahirde idim , haberim yoktu. Yarın devam eder mi? Bilet var mı cevahirde?

• İzmir egs de yok idi , İzmir Çiğli kipada buldum.Teşekkür ederim paylaşan arkadaşa
  • Ankara Panora saat 16 da oluydu raflar. gecen 3set almistim bu seferde 2set daha aldim. Devamli stick kullanan biri olarak stok yapmis oldum ;) paylasan arkadasa cooook tesekkurler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.