Şimdi Ara

Watsons Card Kampanyaları (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
10
Favori
11.735
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Watsons bunun gibi kampanyaları sürekli yaptığı için bu konu watsons card kampanyaları ana konusu olsun.

sms bilgilendirmesini açmanızı öneririm çünkü bu kampanyaların çoğunluğu kişiye özel veya sms bilgilendirmesi açanlara

sepetinizde ürün bırakırsanız 100/20 tl kod verebilir, her ay çıkan kataloglarda bazen 60/20 tl kod olabiliyor ve mağazadan alışveriş yapınca 60/20 tl kod veriyor ama belli bir süre içinde bir tane veriyor yani ertesi gün alışveriş yapınca gene aynı kodu veriyor. Bu kodlar kampanyalar ile birleşebiliyor.

doğum günüm diye bana 50 tl indirim verdi ilgili ay boyunca geçerli

KAMPANYA ÖRNEĞİ

150 TL alisverise 120 TL hediye! 1790 ile biten WCard'ina watsons.com.tr ve mobil uygulamadan 150 TL ve ustu ilk alisverisine 120 TL hediye! Puanlar 12 Subat'ta yuklenecek, 20 Subat'ta silinecektir. Alisveris icin: bit.ly/WTST4W Bilgi: bit.ly/WTS07F

Kargo ücreti dahil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 4 Mart 2022; 22:8:35 >

• Kişiye özel mi bu kampanya

• hocam benim kart 1790’la bitmiyor
  • Genel mi kişiye özel mi belli değil.
  • mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum, bana dün sms geldi linke tıkladım "watsons cardlılar" görünce konusunu açtım

• Aslında açıklamalar da kart vs yazmıyor

Watsons Card Kampanyaları (Ana Konu)
  • çözebilen var mı:)

• Birisi kendini feda ederek müşteri hizmetlerini arasın o zaman Watsons Card Kampanyaları (Ana Konu) 

• Kişiye Özel
  • "Her bir watsons Carda tek sefer için gerçerlidir diyor" ama kişiye özelde olabilir.

Bu kampanya 60 a 20 tl kodu ile de birleşiyor. Daha önce gene böyle bir kampanyası vardı, kullanmıştım oradan biliyorum. Kupondan sonra son tutar 150 tl üstü olmalı.

Kupon 9. Sayfada

https://katalog.watsons.com.tr/watsons-subat-katalogu-2022/page/10-11?utm_source=sms&utm_medium=sms&utm_campaign=subatkatalog_2022

• rcprcp11 R kullanıcısına yanıt

Kişiye özel olsa gelen mesaj böyle olmalıydı ama sorumluluk almıyorum, puan gelmez ise beni suçlamayın.

Askini Bul Watsons'ta! Sevgililer Gunune ozel WCard'a %50'ye varan indirim! Sana ozel 1790 ile biten WCard'inla magazalarimizdan ilk 75 TL ve ustu alisverisine 15 TL (1500 Puan) aninda hediye! Puan son kullanim: 21 Subat Bilgi: bit.ly/WTS4HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 8 Şubat 2022; 10:22:5 >

• Denenir mi bilemedim
  • her müşteriye 150 ye 120 verse anasayfasinda, tvlerde her yerde reklamı olurdu ve yıkılırdi site. kişiye özel dir. arkadaşın kartının sonu tutmuyormus ama bence o numaraya kayıtlı kesinlikle öyle bir kart vardir
  • Kişiye özel olduğunu düşünmüyorum benim de Watsons Card var ve kampanya mesajı geldi 3 TL'ye kart almanız gerekiyor sonra kartınıza yükleniyor 3 tl
  • aldım bakalım ihtiyaç vardı zaten artık kısmet umarım gelir 120 tl

• kişiye özeldir bende 210-140 verdi.

• cgr1903 kullanıcısına yanıt
    nerde gördünüz o bilgiyi ?
  • kişiye özel kampanya nerden görülüyor?

• @mahmut716 @ulvi1976 mesaj olarak geldi herhangi bir yerden bulmadım uygulamada yazmıyor bir yerde.

• Başlığı görünce kontrol ettim, bana da mesaj gelmiş 200e 140 veriyor.

Yani 340lık ürünü 200 liraya alabilirsin demek bu, %41 indirime denk geliyor. Başlık sahibinin oranı %44,4 oluyor. Herkese "İkinci Ürün 1TL ve ücretsiz kargo" , gratiste, cosmeticada vs. %50 indirimler olduğu zamanlar da oluyordu, bence yıkılacak bir durum yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 9 Şubat 2022; 17:23:35 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.