Şimdi Ara

Watch Dogs'un Bu Nesil Sürümündeki Eksiklikler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yavv hiç taraf tutmadan söylüyorum da, bu wd'nin eksik yanı mı? Adamlar bu nesilde hem gta'dan iyi yapay zeka, hem daha iyi fizik, hemde daha iyi grafik sunmuş. Yeni nesilden kötü diye oyun mu kötü oluyor. Oyunun eksi yanı mı bu? Tam tersi, artı yanı. Gta'dan iyi grafiği bu nesilde verebilmişler daha ne istiyorsunuz ki? Gta yeni nesile bile çıkamadı bir tarafları yemedi tabi. He tabi bu söylediklerim grafikler içindi. Geri kalan kısmını bilemiyorum...

Bu arada BSC editörleri, sanırım Sp4rtacus arkadaşa ceza vermişsiniz, ben daha kibarca açıklayayım, Sizden birde Watch Dogs'un video incelemesini bekliyoruz. Tabi videoda oyun kötüleyip durmayacaksanız...
  • Ben taraf tutma gibi birşey sezmedim, yeni nesil konsollarda ve PC'de oyunun daha iyi olacağına değinilmiş. Aradaki farklar oyunun eksik yönlerini değil, eski nesil konsolların artık yetersiz kaldığını gösteriyor, iki oyunda çıkınca akla kara belli olacak nasıl olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 12 Temmuz 2013; 16:00:57 >
  • Sp4rtacus ve \\RivenDeLL// arkadaşa %100 Katılıyorum Bukadar Ortak Fikirde Olan Arkadaş Varsa BSC'nin kesinlikle söylediklerimizi dikkate alması gerektiğini düşünüyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Adamlar ps4 satmak icin kıstlıolar gta5 de böle bir durum yok adamlar yapmş .ps3 ün gücünü herkes biliyorrrrrr.
  • Bırakın GTA V ile Watch Dogs'u Karşılaştırmayı.Artık PS4 İLE XBOX ONE'ı Karşılaştıralım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.