Şimdi Ara

WarUniverse (Darkorbit)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar darkorbiti bilen bilir eski bir web tabanlı flash player destekli güzel bir online oyundu(eskiden) . Çoğu kişi oyun çok fazla karmaşıklaşıp para=güç e döndüğü için bırakmıştır. Benim gibi bu oyunun ilk çıktığı zamanların hastası olan insanlar varsa güzel bir haberim var. Rus bir yazılımcı tarafından darkorbitin ilk çıktığı hali yeniden yapılmış durumda. Tabi ki telif yememek için haritalar npcler ve uzay gemilerini kendilerine göre tasarımları değiştirmişler. Oyunu darkorbitden daha üst sıralara taşıyan 2 özelliği daha bulunmakta. 1. si oyun java dilinde yazılıp exe formatına dökülmüş. Oynayabilmek için oyunun sitesinden clienti indirmeniz ve bilgisayarınızda java nın yüklü olması gerekmektedir.Web tabanlı değilde bilgisayara indirilip oynandığı için ne kadar kalabalık olursa olsun hiç lag olmamaktadır. 2. si ise oyun mobil cihazlar içinde uyumlu hale getirilmiş ilgli apk indirilerek masaüstü ve mobil cihaz ile gerçek zamanlı oynayabiliyorsunuz. Aşağıya bir kaç görsel ve video bırakıyorum.
    Oyun sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
    Burayada bir adet oyun için video bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agaccavdiran -- 24 Mayıs 2020; 1:53:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.