Şimdi Ara

Warrior hakkında basit sorucuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben sadece two handed sword kullanacağım. One handed sword un pasif skillini açmam gerekir mi?. Yani o skillden yararlanabilmek için elimde illa one handed sword olması şart mı?
    Bi de cleric açtım. full str gideceğim. Hiçbir atak skilini açmayacağım. Sadece bufflar için açmayı düşünüyorum. Cleric rod un one handed olanını mı alayım yoksa two handed? Farketmez herhalde de yine de sorayım dedim.

• elinde hangi silah varsa bufflar ona göre otomatik calısır elinde 2h varsa senin dedigin skilleri acarsan bir ise yaramaz eline swordu alırsan o zaman islemeye baslar skiller skilin üstünde silah yazıyodur zaten ona bakarakta anlayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: canhey

elinde hangi silah varsa bufflar ona göre otomatik calısır elinde 2h varsa senin dedigin skilleri acarsan bir ise yaramaz eline swordu alırsan o zaman islemeye baslar skiller skilin üstünde silah yazıyodur zaten ona bakarakta anlayabilirsin

One handed daki bir skillde gerekli itemi belirtiyor ama diğerinde belirtmiyor. Sadece açıklama kısmındatek elli olarak belirtmiş.
  • two handed daki pasif skiller eline two handed aldığında aktif olur.
    one handed dakide aynı şekilde.
  • Clericrod one handed zaten o two handed staff wizardlarin kullandigi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xqueir -- 8 Haziran 2014; 11:31:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.