Şimdi Ara

*WARMHAUS ENERWA & ENERWAplus* Kullanıcıları (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.381
Cevap
36
Favori
115.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24kw enerwaplus fiyat nedir kargo dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • warmhaus priwa 1990tl+40tl kargo olarak bulunabiliyor internette
  • Sizce fiyat performans olarak alınır mı bu fiyata

• raylaka R kullanıcısına yanıt
    ilçenizde servisi varsa veya servisi evinize çok uzak değilse alınabilir. kombilerin teknik özellikleri ortalamanın üstünde,sadece servis olayı kalıyor
  • Evim 6metre petek var çok az güneş görüyor vede havlayan mevcut sıfır ev yalıtım var ortalama olarak yeter mi

• raylaka R kullanıcısına yanıt
    6metre petek var.balkon...vs hariç evde ısıtılacak net alan kaç m2? hangi şehirdesiniz?

• Net 100 metre kara balkon ısınmayacak Şanlıurfa dayım

• Arkadaşlarhttp://warmhaus.com.tr/Download/Files/wt-rf03_oda-termostati_6124925922.pdf warmhausun sitesinde bu linkte sayfa 21 de modülasyonlu oda termostatı bağlantısında köprünün sökülmesi gerektiğinden, sayfa 20 de bağlantının turuncu kablo ile yapılması gerektiği yazıyor ancak köprüyü söktüğümde kombi çalışmıyor. Bursadaki ve kendi bölgemdeki yetkili servislerle görüştüğümde konu hakkında bilgilerinin olmadıkları hatta kendi sitesinde köprü çıkarılması gerektiği belirtildiği halde köprünün çıkmaması gerektiğini söyleyen de oldu. 2. Sorum ise görüştüğüm yetkili servisler modülasyonlu oda termostatı takıldıktan sonra parametre ayarına gerek olmadığını söylediler. Bugün warmhausun fabrikasını da arayıp konuyu onlara da belirttim. Yazdığım 2 soru hakkında cevap veren olursa sevinirim.

• Kendi sorumu cevaplayım öncelikle fabrika ile iletişime geçtim müthiş hızlı bir şekilde cevapladılar. Warmhausun kablosuz modülasyonlu oda termostatını kullanıyorum.Termostatım takıldıktan sonra kombim sürekli çalışıyordu kombimden garip seslerde gelmeye başlamıştı. Yetkili servis köprüyü sökmemişti köprü söküldükten sonra kombim gereksiz çalışmayı bıraktı şimdi sürekli çalışmıyor. Ayrıca parametre ayarının da gerekli olmadığını söylediler.

• Bugun enerwaplus modeli için kombi 2650 +montaj 100 +proje 250 toplam 3000 tl fiyat aldım kullanan arkadaşlar nasil kombiden memnunmular tavsiye ederlermi .

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Bulunduğum bölgeye (zonguldak devrek)gaz bu yıl geldi ve bu gün gaz açılalı tam 30 gün oldu 17 şubat sabah yakmaya başlamıştık. Bugün itibariyle 194m3 yakmışız. Ev de kullandığımız alan 100m2 6.30 cm petek var. Ev üç katlı betonerme bina ama 1990 yılında yapıldı ben üst kattayım benim üstüm çatı ve çatıda 10 cm cam yünü serili. Camlar pimapen. Dış cephede izalasyon yok üç cephe açık sadece arka taraf bitişik. Bugüne kadar kömürlü kat kaloriferiyle ısınıyorduk lavuar tabir edilen taş kömürün tonu bu yıl 650tl idi bu doğalgaz sanki bedava gibi geldi. :) kombi warmhaus priwa modeli sıcaksu tedariği harika kesinlikle dalgalanma olmuyor scot özelliği olduğunu da buradaki ustalardan öğrendim.

30 gün\194m3 =6.4 m3 gazın m3 fiyatı ortalama 1 tl kısacası bir ayda 194 tl yaktık.

İmkansız merhaba bende bu kombiye bakıyorum bende Gökçebey liyim fakat Tekirdağ'da yaşıyorum yorum yapalı baya bir zaman olmuş acaba kombiden memnun musun herhangi bir sıkıntı varmı servis hizmeti nasıl oda termostati kullanıyormusun bilgi verirsen cok mutlu olurum en kısa zamanda mutlaka kombi almam lazım cok kararsızım ama gönlüm bu kombiden yana.

• tkpn T kullanıcısına yanıt
    Selam.

Kombiden son derece memnunum sıkıntı yok. Fakat kombinin satış sonrası servis hizmeti zayıf. Oda termostadı olarak kablosuz termostat kullanıyorum şimdilik memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Selam.

Kombiden son derece memnunum sıkıntı yok. Fakat kombinin satış sonrası servis hizmeti zayıf. Oda termostadı olarak kablosuz termostat kullanıyorum şimdilik memnunum.

Cevap için çok teşekkür ederim son bir sorum daha olucak acaba hangi termostatı kullanıyorsun tüketim nasıl.

• VAİLLANT VRT 35 F KABLOSUZ ODA TERMOSTADI Kullanıyorum gayet memnunum kullanımı çokkolay. Kombiyi aldığımda orijinal kablosuz oda termostatını satın almıştım kullanımı zor diye hiç bağlamadım evde öylece duruyor.

• Bende Enerwa 24 ile warmhausun kablosuz oda termostatını kullanıyorum gayet memnunum Çerkezköyde yetkili servisi var ama pek anladıklarını söyleyemem. Satış sonrası fabrika ile iletişime geçtiğimde sorunu hallediyorlar ama yetkili servislerinin pek uğraştıklarını söyleyemem. İlk takıldığı zaman parametre ayarı yapılıyor kombinin yetkili servisinde parametrelerin yazılı olduğu kağıt bile olmayabiliyor. kombinin yanında oda termostatını kesinlikle tavsiye ediyorum.yukarıda bir arkadaş orjinal termostatın karışık olduğundan bahsetmiş bende ilk başlarda zorlanmıştım(yanında gelen kullanım kılavuzu ingilizce) ama internette kullanım kılavuzunu bulunca kolayca işi çözdüm. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: meço dayı

Bende Enerwa 24 ile warmhausun kablosuz oda termostatını kullanıyorum gayet memnunum Çerkezköyde yetkili servisi var ama pek anladıklarını söyleyemem. Satış sonrası fabrika ile iletişime geçtiğimde sorunu hallediyorlar ama yetkili servislerinin pek uğraştıklarını söyleyemem. İlk takıldığı zaman parametre ayarı yapılıyor kombinin yetkili servisinde parametrelerin yazılı olduğu kağıt bile olmayabiliyor. kombinin yanında oda termostatını kesinlikle tavsiye ediyorum.yukarıda bir arkadaş orjinal termostatın karışık olduğundan bahsetmiş bende ilk başlarda zorlanmıştım(yanında gelen kullanım kılavuzu ingilizce) ama internette kullanım kılavuzunu bulunca kolayca işi çözdüm. tavsiye ederim.

En kısa zamanda kombi almam gerekiyor aklimda uc kombi markası vardı baymak eca ve warmhaus en basta baymak ı eledim cok fazla sikayet ve servis sıkıntı eca ise kombilerine kendi termostatlarindan baska termostat takılmasını istemiyor hatta yazılımsal olarak engellemis eğer boyle olmasaydı kararim kesinlikle eca olurdu warmhaus ise yeni bir marka ama adamlar resmen akıllı telefon gibi kombi yapmışlar tek sorun servis olayı Çorlu'daki servisi ile görüştüm pek ilgili deyiller zaten daha bugüne kadar yaklasik 40. 50. tane konvansiyonel kombi montajı yapılmış yoğuşmalı kombi hic takılmamıs diğer markalar ise aşırı pahalı gözümü karartıp warmhaus alacağım siz sanırım Çerkezköy de yaşıyorsunuz kombiyi aldiktan sonra acaba edindiginiz tecrübe lerinizle yardımcı olur musunuz.

• Kombiyi aldıktan sonra çerkezköyde 2 tane yetkili servis değişti 1. Yetkili servis işini titiz yapıyordu 2. Si termostat takılma işinde takması için çırağı gönderdi usta ile telefonda görüşerek işi halletmeye çalıştı halledemedi dükkana götürdü (eşleştirme yapıp) sonra tekrar gelip taktı herhangi bir ücret talep etmedi ama köprüyü çıkarmadıkları için kombi sürekli çalıştı fazla tüketim oldu. Kendim araştırarak köprünün çıkması gerektiğini öğrendim. Geçende 3. Yetkili servis ile köprünün çıkması hakkında konuşuyordum onların çıkması gerektiğinden haberi yok. 1. Yetkili servis evin durumuna göre kombideki parametre ayarlarını benim evimde düzenledi. 3. Yetkili servisin elinde parametre değerlerinin olduğu kağıt bile yoktu. Fabrikadan geldiği gibi çalıştırıyoruz dedi. bence iyi kombi + iyi servis büyüktür çok iyi kombi+ kötü servisten. Warmhausun yetkili servislerinde 10 -15 tanesini telefonla arayarak köprünün çıkıp çıkmayacağı hakkında konuştum hiç bir tanesi net bir şekilde çıkması gerektiğini söyleyemedi. Çorludaki yetkili servis sadece warmhaus un yetkili servisi değildir büyük ihtimalle diğer markalardan kombilerin de yetkili servisliğini yapıyordur. Aynı yetkili servis başka kombilerin servis hizmetini iyi yapıyorsa alınabilir. Ama memnuniyetsizlik varsa ben olsam almazdım

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam 0.1 hassasiyetli hangi termostat önerirsiniz

• İmkansız kullanıcısına yanıt
    bütçede sıkıntı yoksa siemens rev24

bütçede sıkıntı varsa intherm mrl 300

• quote:

Orijinalden alıntı: meço dayı

Kendi sorumu cevaplayım öncelikle fabrika ile iletişime geçtim müthiş hızlı bir şekilde cevapladılar. Warmhausun kablosuz modülasyonlu oda termostatını kullanıyorum.Termostatım takıldıktan sonra kombim sürekli çalışıyordu kombimden garip seslerde gelmeye başlamıştı. Yetkili servis köprüyü sökmemişti köprü söküldükten sonra kombim gereksiz çalışmayı bıraktı şimdi sürekli çalışmıyor. Ayrıca parametre ayarının da gerekli olmadığını söylediler.

kolay gelsin oda termostadı olmasa bile yoğuşmalı kombilerde parametre ayarının yopılması gerekir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.