Şimdi Ara

Warlock Wings

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Warlocklaryn kanatly item için internette Sezon 3 ve tier 5 helm söylendi?ini gördüm. Fakat kanaty olan bir warlock gördüm armory ye baktym helm de 146 lvl mavi dandik bir transmog var normal helm ise Sezon 15 522 lvl item. Bu konuda bilgili olan arkada? bu kanat olayyny açyklayabilir mi ?

• Netherstormda goblinlerin yerinde eski honor itemleri var. Ordan tüm seti honorla alabilirsin. Ya da Black temple hyjal sunwell ve The eye raidlerinden düşürmeye çabalayabilirsin. Raidlerden tam emin değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Netherstormda goblinlerin yerinde eski honor itemleri var. Ordan tüm seti honorla alabilirsin. Ya da Black temple hyjal sunwell ve The eye raidlerinden düşürmeye çabalayabilirsin. Raidlerden tam emin değilim.

Öncelikle teiekkürler cevap için.

Dostum aşağıda armory sini attığım adam da kanat var mesela ama helm de çok dandik bir item transmog var honor itemi falan da değil.

http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Burtha/simple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miorled -- 20 Nisan 2014; 22:00:55 >

• armoryi atmamışsın bu arada yada ben göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalef

armoryi atmamışsın bu arada yada ben göremiyorum.

Atmamışım evet sağol dostum :=)
  • hocam her iki itemın da (hem normal kafalık hemde transmog olan kafalık) kanat çıkarma özelliği yok.ya yanlış adama baktın yada o kanat buff, debuff vs tarzı bir şeydi.
  • Aradığın cevap demon hunting glyphi. Sadece demonology warlockların kullanabildiği bi boka yaramayan glyph

• Gece Şarkısı kullanıcısına yanıt
    harbiden çok vasat bir glyphmiş.major slotuna gitmese eyvallah da çok çok saçmaymış.
  • quote:

harbiden çok vasat bir glyphmiş.major slotuna gitmese eyvallah da çok çok saçmaymış.

Levelling için çok iyi olmasının yanında pvp Demo için şart gibi bir şey bence. Ben kullandığım gibi daha kullanmayan pvp Demo görmedim. Morpheus bildiğim en iyi Demo pvp, onun recommendedı zaten. Arenada oldukça da işe yarıyor demonic fury doldurması ve survive açısından.

Konuya gelirsek yanlış görmüşsün kanat çıkaran hiçbir iten göremedim adamda.

• Lokomatif Portakal kullanıcısına yanıt
    içeriğine bakmamıştım.sağ ol aydınlanma yaşadım
  • o gylph ile cm modda yada flexlerde tanklik falan yapiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

quote:

Levelling için çok iyi olmasının yanında pvp Demo için şart gibi bir şey bence. Ben kullandığım gibi daha kullanmayan pvp Demo görmedim. Morpheus bildiğim en iyi Demo pvp, onun recommendedı zaten. Arenada oldukça da işe yarıyor demonic fury doldurması ve survive açısından.

Konuya gelirsek yanlış görmüşsün kanat çıkaran hiçbir iten göremedim adamda.

Demo pvp.... affli?

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. O glyph den haberim var ama destro oynuyorum ve bu baktığım adam da o ara interface ine baktım destro idi yine. Tam soracaktım bg bitti :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.