Şimdi Ara

### Warlock Rehberi (Ayrıntılı 60-80 Lv skilleri dahil)### (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
56.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    "1- Trap + Sleep : Normalde Sleep statusu attıktan sonra adama debuff atmanız yada vurmanız adamın uyanması sleepin bozulması demektir, ama sleep atmadan once trap attıysanız trap patlayana kadar sleep hiçbir şekilde bozulmaz! buda sleep olan adama dotları bile atmanız mümkün demektir."
    Rehberimizin en başında böyle bir bugdan bahsediliyordu.
    Malesef bu bug kalmadı.Düzeltecek başka bug yoktu buna el atmışlar.Artık trap ardından slepp atarsanız uyuma gerçekleşiyor.Fakat yeniden vurursanız uyku jhalinden çıkıyor ve size cevap verebiliyor.Moblarda partilerde çok işe yarayan bir olaydı.10 tane mob etrafındaysa 3 tanesi uykuda ikemn kesiliyordu zaten...
    PvP içinde iyi oluyordu kolay tutmasada diase (hastalık hali gelmiş ise) trap tutuyordu slpeepide hemen atıyorduk arkasından zaten...Artık sleep için sp harcamayacağım.Olanlar full zaten...
  • Giant/Giant Pt.'lerde çok işe yarıyor şu Trap bugu.

Vampire Touch/Kiss + Trap + Sleep yapınca mob baya bir bekliyor saldırmadan Debufflarla kesiliyor hemen. İlk defa bir warlockla oynuyorum, gayet zevkli.
  • Çok teşekkürler hazırlayan arkadasım mukemmel olmus Mena serverindeki nadiren görülebilcek warlocklardan biri olma yolunda ilerliyorum farm devam edıyor birde ben level dusurmeden farm yapıyorum yanı basladııımda dırek 60 level gbi bir seviyeden baslayacağım inş. güzel olur teşkkürler
  • 50+ warlock kullananlar skill dizilimlerini söyleyebilir mi? O kadar çok varki neyi nereye koyacağımı şaşırdım
  • Merhaba Arkadaşlar.Silkroad a yeni başlayanlarda nbiriyim.ve warlock yan olarak ta cleric char ı açtım.şuan 25 levelim.Fakat charı kasarken özellikle yapılandırma da herhangi bir araştırma yapmadan,her level atladıgım da 2 kere int e 1 defa str ye bastım. Buna göre iki soru sormak istiyorum:

stat verirken çok mu yanlış gittim?

char ı silip tekrardan başlamama gerek var mı?yoksa bundan sonra full int gidersem ucuz atlatmiş olabilir miyim?

cevaplarınızı bekliyorum.şimmdiden teşekkürler
  • yanıt verebilecek biri yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.