Şimdi Ara

Warface [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
9
Favori
35.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar betaya nasıl sahip olabiliriz? bende Reserve ettim.
  • Arkadaşlar oyunun Rusya sürümü kapalı betadan bugün çıktı ve sunucular kapatıldı bu akşam yada yarına dogru açık beta için sunucuları açıcaklar
    Hazırda beklemek istiyen olursa oyunun açık betasını buradan İndirebilir
  • bende reserve ettim bakalım nasıl olacak.crytekin yapması ve günümüz savaşlarında geçiyor olması oldukça iyi.
  • Sniper sararsa oynarım diyordum ama izlediğim videolara bakılırsa pek de saracağa benzemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Special force warface evet closed beta olsadalarda saglam oyunlar geliyor pointblackmiydi neydi oda var warrockuda unutmamak lazım

Special force hayatimda gordugum en dandik grafiklere sahip oyun online olarak. Ama Turkiyede grafik olarak daha ileri olur onu bilemem.
  • beyler rusya açık betaya geçtimi?
  • Merhaba Arkadaşlar. Warface Rusya Open Betasında HEr Türlü Desteğimizi Veririz Size. Kapalı Betada yaklaşık 35 Tane Key Dağıttık.

Şimdidewww.warface.com'daki closed beta için elimizde davetiyelerde var.

Dilerseniz Sayfamızdan Başvurabilirsiniz.

https://www.facebook.com/Warface.Turkey

buda Warface Clanımızın Sayfası. BUradan Bazı Özel Keyler Dağıtıyoruz.
    https://www.facebook.com/Warface.UltimateGamersTR

Rusya Open Betaya bugün Yarın Geçecektir. Rusyanın Bugün Yarın Open Betaya Geçmesi Demek. Warface.comdaki Closed Betanın başlamasına İşarettir :)

Ayrintili bilgiler sayfamızda :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DewiLMatraK -- 4 Nisan 2012; 9:37:50 >

• beyler güncellemeyi yaptım ama oyuna girmiyor windows çalışmayı durdurdu hatası veriyor
  • Ana Klasörü Sil (Warface). Downloaderden Yükle De Olucaktır.
  • oyunu sildim olmadı herşeyi sildim yeniden indirdim yine olmadı
    loading ekranına geliyo oyyundan atıyo
  • Uzattılar da uzattılar yaaa. Oynamıyorum hayret bir şey.Homefront, Black Ops, MW2, MW3, Battlefield 3, Crysis 2, Medal of Honor'un suyu çıktı sanki bunu bekliyoruz üstüne birde. Saçımız ağardı millet hala beta peşinde koşuyor. Beklenilen süreye değecek bir oyun gelse hiç değilse. Ayrıca Alpha veya Betasını bu kadar uzun tutmak bu kadar gerekli mi zaten online oyun ve sürekli geliştirilmek zorunda, Standart bir oyunmuş gibi ön süreçten geçiyor. Harbi fena sinir oldum bu sefer Crytek'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Uzattılar da uzattılar yaaa. Oynamıyorum hayret bir şey.Homefront, Black Ops, MW2, MW3, Battlefield 3, Crysis 2, Medal of Honor'un suyu çıktı sanki bunu bekliyoruz üstüne birde. Saçımız ağardı millet hala beta peşinde koşuyor. Beklenilen süreye değecek bir oyun gelse hiç değilse. Ayrıca Alpha veya Betasını bu kadar uzun tutmak bu kadar gerekli mi zaten online oyun ve sürekli geliştirilmek zorunda, Standart bir oyunmuş gibi ön süreçten geçiyor. Harbi fena sinir oldum bu sefer Crytek'e

rusya serverında oyna oyunun dosyalarından ingilizcede yapılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizardofozz

quote:

Uzattılar da uzattılar yaaa. Oynamıyorum hayret bir şey.Homefront, Black Ops, MW2, MW3, Battlefield 3, Crysis 2, Medal of Honor'un suyu çıktı sanki bunu bekliyoruz üstüne birde. Saçımız ağardı millet hala beta peşinde koşuyor. Beklenilen süreye değecek bir oyun gelse hiç değilse. Ayrıca Alpha veya Betasını bu kadar uzun tutmak bu kadar gerekli mi zaten online oyun ve sürekli geliştirilmek zorunda, Standart bir oyunmuş gibi ön süreçten geçiyor. Harbi fena sinir oldum bu sefer Crytek'e

Teşekkürler arkadaşım ama o da beta sürecinde davet kodu bilmem bir sürü prosedür çok uğraştırıyor. işin en kötü tarafı da dilenmeyi sevmiyorum açıkçası. birinden bir şey istiyorsun 50 tane soru soruyor kriter arıyor. ondan pek girmedim o olaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: wizardofozz

quote:

Hocam nasıl çeviriyoruz İngilziceye?

• Arkadaşlar Rusya Betası Open Beta Oldu. Key Gerek Yok İsteyen İndirebilir Oynayabilir

İngilizce yapmak için ; Konumu anlattım buyrun :http://www.warfaceturkiye.com/forum/konu-Warface-Rusya-Betasini-Ingilizce-Oynamak-Gir-Iceri.html
  • grafikler iyide kac kisiye kadar? 8vs8 mi ??
  • open Beta olunca Coop denedim oyundan pek bir şey anlamadım
  • Oyun Güzel en fazla 8v8 oluyor

tam sürümde artabilir. hatta clan kurduk bkz :
    Warface [ANA KONU]

Ayrintili bilgileri :www.warfaceturkiye.com dan bulabilirsiniz.
  • open betayı indirdim, sitesinden üye oldum fakat gamecenterden giriş yaparken üye olduğum mail ve şifreyi giriyorum bir uyarı veriyor rusça olduğundan anlayamadım tabi. sorun ne olabilr sizce ?

Warface [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

open betayı indirdim, sitesinden üye oldum fakat gamecenterden giriş yaparken üye olduğum mail ve şifreyi giriyorum bir uyarı veriyor rusça olduğundan anlayamadım tabi. sorun ne olabilr sizce ?

Warface [ANA KONU]

Kardeşim Buyur Burada Açıkladım :http://www.warfaceturkiye.com/forum/konu-Warface-Rusya-Open-Beta-Aciklama.html

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.