Şimdi Ara

wap yoluyla sw yükseltme ayarları cx75 (arşiv) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
9.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENDE BİR CX75 KULLANICISIYIM FAKAT BENİM TELEFONDA SANIRIM Bİ ANORMALLİK VAR...
    NİE DİYE SORUCAKSINIZ SİZİN FORUMDAKİ BİLGİLERİ OKUDUM FAKAT..

BENİM TELEFONDA VİDEO KAYDI TAMI TAMINA 37 SANİYE SÜRÜYOR .. YANİ SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ 1.5 DAKİKA FALAN SÜRMÜYO BU KONUDA BANA Bİ AÇIKLAMA YAPARSANIZ SEVİRİM
  • ya dostum.. yazıların okudumda..
    bendede cx75 var.. birçok msn programı indirdim ama hiç biri çalışmadı..
    senin kullandığın hangisi..
    önerebileceğin war mı..
    yardımcı olursan sevinirim..nerden alrım bu teli yaa..
  • yaw kedili resim manyak cıkmıs napmıs hrifler fw le megapixeli mi yukseltmisler
  • rap, 30 dakikadan fazla sürmesi ilginc belki sarkının kpbs degiskenlerinden kaynaklanabilir ben böyle bi sorun yasamadım.
    IYCAN SENİN PROBLEMİN 2 NEDENİ OLBİLİR. 1.Sİ VİDEO MODUNDA AYARLARA GİR KAYIT SÜRESİNİ MMS UYUMLU DEİLDE MAXİMUM YAP. MMS MODUNDA CEKİM SÜRESİ 37 SANİYEDİR. 2. NEDEN SW SÜRÜMÜN 05 İSE (*#06# İLE SW SÜRÜMÜ ÖGRENEBİLİRSİN) VE TELİN DAHİLİ HAFIZASINDA YETERLİ ALAN YOKSA KAYIT SÜRESİ OTAMATİK OLARAK KISALIR. YENİ SW DE YUKARDA BELİRTTİGİM GİBİ KAYIT YERİ OLARAK MMC DE SECİLEBİLDİGİ İÇİN 1.5 DAKİKADAN AZ CEKİM YAPMAZ (MAXİMUM MOD)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protectwave -- 15 Şubat 2006 12:57:59 >
  • OLIWER DEDİM GİBİ ASLIDA DAHA İYİLERİDE VAR FAKAT KB LERİ YÜKSEK. YENİ SW DEN SONRA CEKTİGİM FOTOLARIN KB LERİ OTOMATİK OLARAK ARTTI. FARKIN NEDENİ BU OLSA GEREK
  • suan yeni kullanmaya basladıgım mig33 var o da fena deil online yüklemeniz lazım wap.mi33.com.dan yükleyin register oluyosun teline sifre gönderiyorlar. (numaranızı dogru vermelisiniz sifre numaraya geliyor ben avea kullanıyorum aveaya geldi). paralı bişeyde deil. burada cx75 uyg. arsivi baslıklı forumumdada bi tane var o da iyi mx gibi biseydi oda.
    internet olanagım bu aralar kısıtlı fırsat buldukca yardımcı olmaya calısırım. r. bu sw degisiminde beni en cok, ses cıkısındaki netligin ve dengelemenin harika yöndeki degisimi etkiledi. acıkcası kamera olayı 2. planda benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protectwave -- 15 Şubat 2006 13:01:38 >
  • dostuum cihaz yönetimine kadar tamam daa...
    sonra sunucuya bağlanamıyoo diyoo..
    nasıl olacak bu işş..
    el atı werin birinizz

• YA BEYLER PEKİ CX75 TE VİDEO ÇEKİM MODUN DA ZOOM YAPABİLİYORMUYUZ
    BANA Bİ YARDIMCI OLUN YA .......
  • ARTI CX75 SAHİPLERİ TELEFON UPLOAD U SİEMENS İN ANA SAYFASINDAN DA YAPILIYOR SANIRIM BEN ORDAN Bİ TELEFON GÜNCELLEMSİ İNDİRDİM AMA DATA KABLOM OLMADIĞI İÇİN DENEYEMEDİM HERKESİN HABERİ OLSUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: cicada55

dostuum cihaz yönetimine kadar tamam daa...
    sonra sunucuya bağlanamıyoo diyoo..
    nasıl olacak bu işş..
    el atı werin birinizz

Öncelikle şunu belirteyim, benim tel C75 ama işlemler hemen hemen aynıdır. Dün aynı sorunu bende yaşamıştım..

http://www.benqmobile.com/cds/frontdoor/0,2241,tr_tr_0_108509_rArNrNrNrN,00.html

bu adresten konfig. ayarlarını cep telefonuna gönderiyorlar (ücretsiz).
    Bu sitede 2 başlık var seni ilgilendiren.
    1. Java/Internet
    2. Aygıt Yönetimi

Bu işlemleri yap.
    Sonra Gprs i aç (dün ben açmayı unutmuşum, saatlerce ayarları sil baştan yapıp durdum) . o kadar. :)

cep telefonuna gelen ayarlar yukarıda anlatılanlar ile aynı tek fark sen bişiye elini sürmüyorsun

• bende de sunucuya bağlanamıyor diyor hell star kardeşim senin dediğin nasıl biraz daha anlatırmısın heh bi de benim titreşim yeri gitti ya telefon titreşim diye bir yer çıkmıyor telefon hiç titreiyor nasıl düzeltcez sw yüklesem düzelir mi? lütfen yardımcı olun bu akşam hepsini halletmem lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ras17

bende de sunucuya bağlanamıyor diyor hell star kardeşim senin dediğin nasıl biraz daha anlatırmısın heh bi de benim titreşim yeri gitti ya telefon titreşim diye bir yer çıkmıyor telefon hiç titreiyor nasıl düzeltcez sw yüklesem düzelir mi? lütfen yardımcı olun bu akşam hepsini halletmem lazım

Hatayı verdiği zaman sol atl köşede"Bilgi" diye bir şey çıkıyor mu? eğer çıkıyorsa hatayı/hataları orada yazar. ona göre yapman gerekenlere bakarız.
  • evet yazıyor kardeşim :profili kontrol et servisi sağlayıcı yazıyor ee ne yapmam gerekiyor bi de şu titreşim sorunu
  • quote:

evet yazıyor kardeşim :profili kontrol et servisi sağlayıcı yazıyor ee ne yapmam gerekiyor bi de şu titreşim sorunu

ok şöyle yapalım. benqmobile dan internet ve aygıt yönetimi ayalarını telefonuna gönderilmesini sağladın mı?

eğer ayarlar telefonuna geldiyse. Şu maddeleri kontrol et..
    1.) Ayarlar-->Veri Bağlantısı-->HTTP profili
    Burada Serv. Sağlayıcı bende Turkcell Web seçili.
    2.) Ayarlar-->Veri Bağlantısı--->GPRS ( işaretli olacak)

3.) Ek Özellikler-->Cihaz Yönetimi---> Etkin Profil (Burada bende Software Update şeklinde bir profil oluştu... benqmobile den gelen ayarlar yani..)
    Burada Değiştire giriyoruz... Software Profile i seçili olması gerekiyor..
    Tekrar Değiştir diyoruz.Servis sağlayıcıyı yine Turkcell WEB seçili olması gerekiyor.

4.) Surf/Eğlence--->İnternet--->Secenekler--->Kur--->Profiller
    Burada Seçili olan "TurkcellWAP GPRS" olmalı...
    ayarların bu şekilde ise tekrar Ek Özelliklerden Cihaz yönetimine girip Etkin Profili seçip başla de.... Eğer hata vermezse bir süre sonra Giris Yapın yazısı gelir bişiye dokunma...

Umarım bunlar işine yarar....

• şey ya ayarları almadım ben protectwave arkadaşın dediği gibi yapmaya çalışmıştım ama artık yarın senin dediğin gibi yapıcam sen şu siemens in ayarları yolladığı şeyi anlatsana orda şunları yapın falan diyor onları aynen yapıyoruz mu? bi de hattım avea benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ras17 -- 16 Şubat 2006 16:47:04 >
  • quote:

şey ya ayarları almadım ben protectwave arkadaşın dediği gibi yapmaya çalışmıştım ama artık yarın senin dediğin gibi yapıcam sen şu siemens in ayarları yolladığı şeyi anlatsana orda şunları yapın falan diyor onları aynen yapıyoruz mu? bi de hattım avea benim

benim hat turkcell ama sitede yazanları yaparsan sorun olmaz. dataları aldıktan sonrada yazdığım maddeleri bir check edersin... bende TurkcellWeb yazar sende AveaWeb yazar herhalde...

Not: Şimdi sitesinden Avea için baktım Servis Sağlayıcı AVEA INTERNET yazıyor. bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hell_Star -- 16 Şubat 2006 16:58:59 >
  • kaç kontör gidiyor dün o protectwave arkadaşın dediği gibi yapmaya çalıştım olmadı ayriyetten dünya kadar kontörümü yedi onca kontör gitti boşa
  • siemens alınmazForza NoKia
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hell_Star

quote:

evet yazıyor kardeşim :profili kontrol et servisi sağlayıcı yazıyor ee ne yapmam gerekiyor bi de şu titreşim sorunu

ok şöyle yapalım. benqmobile dan internet ve aygıt yönetimi ayalarını telefonuna gönderilmesini sağladın mı?

eğer ayarlar telefonuna geldiyse. Şu maddeleri kontrol et..
    1.) Ayarlar-->Veri Bağlantısı-->HTTP profili
    Burada Serv. Sağlayıcı bende Turkcell Web seçili.
    2.) Ayarlar-->Veri Bağlantısı--->GPRS ( işaretli olacak)

3.) Ek Özellikler-->Cihaz Yönetimi---> Etkin Profil (Burada bende Software Update şeklinde bir profil oluştu... benqmobile den gelen ayarlar yani..)
    Burada Değiştire giriyoruz... Software Profile i seçili olması gerekiyor..
    Tekrar Değiştir diyoruz.Servis sağlayıcıyı yine Turkcell WEB seçili olması gerekiyor.

4.) Surf/Eğlence--->İnternet--->Secenekler--->Kur--->Profiller
    Burada Seçili olan "TurkcellWAP GPRS" olmalı...
    ayarların bu şekilde ise tekrar Ek Özelliklerden Cihaz yönetimine girip Etkin Profili seçip başla de.... Eğer hata vermezse bir süre sonra Giris Yapın yazısı gelir bişiye dokunma...

Umarım bunlar işine yarar....

Evet Budur bende De Oturum Açılamadı die bi ileti geliyordu bu arkadaş ın dediklerini yaptim güncelledim.! Video Kalitesi ile biraz oynamışlar görüntüde %50 ye yakın iyileştirme var Mp3 seslerindeki 4üncü kademedeki BoğuLma sesi Ortadan kalkmış Ses çok daha güzel Menüler hızlanmış Telefona daha çok hakimiz.!

Bende bu işLem için tlf u actigimda 32 Kontorum vardi Sw güncelledikten sonra 17 Kontorum kalmiş yani 15 knt gitmis .! Ve Önemli olarak Söylim bu işlemi Yaparken Sarj ınız Full olsun Tam güncellerken Sarj biterse Telefonu bi daha kullanamassınız . Donar filan diede Korkmayın Sakın . Sadece bence en az Telefon hafızasında 4-5 mb yer açın.! Çok da basit bi işlem Ayar yapmana Gerek Yok Cihaz yönetiminden Software Uptade den başlat de kafi.!

• Evet olay budur.Ayarlarida telefona format atarak cihaz yönetimindeki güncelleme ayarlari silinen arkadaslara hatirlatma olsun diye verdim. Sonradan bende sitesinden bu ayarlari telefonuma gönderttim. Yalniz sitede bisey dikkatimi cekti cx75 icin sw12 de cikmis. variant ayarina uygun olarak yeni versiyonu pc ye indirdim (13.5mb) ama "yazilim hatasi" diyerek bu islemi gerceklestirmedi indirdigim sw exe programi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protectwave -- 19 Şubat 2006 5:56:50 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.