Şimdi Ara

Wall Street English Mi Amerikan Kültür Derneği Mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba .. evime çok yakın bir yerde wall street english var sizce nasıldır ? en temelden öğrenmek istiyorum ingilizceyi .. bu 2 kurs hakkında bilgi verirmisiniz acaba ?

• kurslar para tuzağıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebatet

kurslar para tuzağıdır

İngilizce Öğrenmemin Başka Yolu Yok
  • forumda rat.planet hocanin programiyla calismani oneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda rat.planet hocanin programiyla calismani oneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşım bir karar aldın mı bilmiyorum ama kendi kurs üyeliğimi uygun bir fiyata devrediyorum. Wall Street English 6 kur 13 ay da toplam süresi var. Toplam 2800 lira ödemen gerekiyor. 2500 lira benim alacağım ücret bir de devralan kişinin ay başına 50 lira ödeme yapması gerekiyor. 12 ay eğitim süresi de 300 lira toplam 2800. Eğer düşünürsen hem benim için hem kendin için iyi bir şey yapmış olursun. Zira ben kursa zorunda olduğum için devam edemiyorum. Sözleşmemin iptalini de gerçekleştirmiyorlar. Kısacası baştan imza atmasaydın bizene senin işinden dediler tabiri caizse. Normalde 6 kurun fiyatı 6200 lira civarı.

https://forum.donanimhaber.com/sahibinden-kelepir-12-ay-6-kur-wall-street-english-uyeligi--130772553

• Amerikan Kultur'u bilmiyorum ama ben en son WSE'ye giderken gruplar haric ogretmen yoktu, kendi kendimize bilgisayar basinda calisirdik. Benim tarzima uygun gelmisti ama bircok arkadas da tam tersi sevmemisti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.